Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаТОВАРИСТВОПлан розвитку ОСР

Проект Плану розвитку ОСР ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» на 2020-2024 роки

У відповідності до Кодексу системи розподілу, статті 6 Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення», та на виконання п. 2.1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, а також з метою забезпечення прозорості та публічності, ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» повідомляє про початок процедури відкритого обговорення проекту Плану розвитку ОСР ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» на період 2020-2024 роки.
Пропозиції та зауваження до оприлюдненого проекту Плану розвитку ОСР ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» на 2020-2024 роки надаються шляхом оформлення письмового та/або електронного звернення (із відповідним обґрунтуванням) до ПАТ «Сумиобленерго», за адресою: вул. Івана Сірка, 7, м. Суми, Україна, 40035, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. у термін з 05.04.2019 по 25.04.2019 включно.
Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у даному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються.

 

ПЛАН РОЗВИТКУ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ОПЕРАТОРА СИСТЕМИ РОЗПОДІЛУ ПАТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" на 2020-2024 роки  Завантажити
Карта існуючих мереж  Завантажити
Схема з'єднань 35 кВ  Завантажити
Схема з'єднань 110 кВ  Завантажити
Карта переведення мереж на 20 кВ  Завантажити
Погодження Держенергонагляду  Завантажити
Погодження ОСП  Завантажити
Протокол публічних обговорень  Завантажити


ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ