Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаТОВАРИСТВОІнвестиційна програма

АТ «Сумиобленерго» щорічно розробляється Інвестиційна програма на підставі планів розвитку системи розподілу, яка схвалюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Значні кошти інвестуються в реконструкцію та модернізацію енергозабезпечення Сумської області. Зокрема, здійснюється реконструкція та технічне переоснащення повітряних ліній, підстанцій з установкою сучасного силового обладнання, розподільних пристроїв, заміною панелей управління, релейного захисту. Проведення зазначених заходів дозволить зменшити технологічні витрати електроенергії, перерви в електропостачанні, покращити якість електропостачання.

Основними критеріями включення проектів в інвестиційну програму 2022 року є:

     Оновлення зношеного обладнання електричних мереж;
     Підвищення рівня якості електропостачання, удосконалення системи їх моніторингу;
     Зниження технологічних витрат електроенергії на її розподіл та комерційних втрат;
     Впровадження ”інтелектуальних” лічильників, АСКОЕ та телемеханізації ПС;
     Модернізація та розвиток систем зв’язку та інформаційних технологій;
     Заміна транспортних засобів;
     Придбання іншого обладнання та приладів.

 Автоматизація управління технологічними процесами АТ "Сумиобленерго" є однією з важливих умов підвищення ефективності роботи електричних мереж, яка дозволить у повному обсязі контролювати кількість та якість електроенергії, що транспортується в мережах, забезпечити надійне енергозабезпечення споживачів та підвищити ефективність оперативного управління мережами за допомогою застосування сучасного інформаційно-вимірювального обладнання, створення надійних каналів передачі даних рівня "Підстанція – філія РЕМ" достатньої пропускної спроможності, сучасного високо надійного комп'ютерного і програмного забезпечення.

Джерелом фінансування зведеної інвестиційної програми на 2022 рік є власні кошти – амортизація (56,3%), прибуток (обов'язкові реінвестиції) (38,8%), надходження за перетоки реактивної електроенергії  (4,9%).

 

  Інвестиційна програма >

 Звіт інвестиційної програми >ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ