Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаТОВАРИСТВОІнвестиційна програма

ПАТ «Сумиобленерго» щорічно розробляється Інвестиційна програма, яка погоджується Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та схвалюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Значні кошти інвестуються в реконструкцію та модернізацію енергозабезпечення Сумської області. Зокрема, здійснюється реконструкція та технічне переоснащення повітряних ліній, підстанцій з установкою сучасного силового обладнання, розподільних пристроїв, заміною панелей управління, релейного захисту. Проведення зазначених заходів дозволить зменшити технологічні витрати електроенергії, перерви в електропостачанні, покращити якість електропостачання.

Основними критеріями включення проектів в інвестиційну програму 2019 року є:

   •  Оновлення зношеного обладнання;
   •  Підвищення надійності електромережевого комплексу;
   •  Визначення обсягів наданої послуги з передачі електроенергії;
   •  Впровадження АСКОЕ та телемеханізації ПС.

Автоматизація управління технологічними процесами ПАТ "Сумиобленерго" є однією з важливих умов підвищення ефективності роботи електричних мереж, яка дозволить у повному обсязі контролювати кількість та якість електроенергії, що транспортується в мережах, забезпечити надійне енергозабезпечення споживачів та підвищити ефективність оперативного управління мережами за допомогою застосування сучасного інформаційно-вимірювального обладнання, створення надійних каналів передачі даних рівня "Підстанція – філія РЕМ" достатньої пропускної спроможності, сучасного високо надійного комп'ютерного і програмного забезпечення.

У ІТ розвитку ПАТ «Сумиобленерго» знайшли віддзеркалення принципи консолідації ресурсів, сучасної архітектури додатків і їх інтеграції, комунікаційної інфраструктури. Визначені вимоги до робочих місць користувачів (ПК, периферійне устаткування), мультисервісної мережі (корпоративна мережа, зовнішні канали зв'язку), прикладного ПЗ, інфраструктури центрів обробки даних (системи зберігання і резервування, сервери), забезпеченню інформаційної безпеки.

Джерелом фінансування зведеної інвестиційної програми на 2019 рік є власні кошти – амортизація (52,0%), надходження за перетоки реактивної електроенергії (19,6%), витрати з прибутку на виробничі інвестиції (28,4%).

 

 Інвестиційна програма >

 Звіт інвестиційної програми >ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ