Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаТОВАРИСТВОКерівництвокатГоловне менюДиректор технічний
 dt2
 dt3
 dt4

Попов Борис Борисович

 

Народився у лютому 1973 року в м. Полтаві. Громадянин України.

Фаховий енергетик, економіст і менеджер. Освіта – вища.

У 1996 році закінчив Харківський державний політехнічний університет за спеціальністю "автоматизація управління електричними системами", кваліфікація – інженер-електрик.

У 1998 році закінчив Харківський державний університет (колишня академія) міського господарства й отримав диплом інженера-економіста (спеціальність "економіка підприємства").

У 1999 році пройшов навчання в Міжнародному інституті менеджменту в Києві за програмою МВА-Energy (магістр бізнес адміністрування).

Трудовий шлях Борис Попов розпочав на Полтавському південному підприємстві електромереж. Має досвід роботи на керівних посадах енергетичних підприємств, у тому числі – обленерго (ПрАТ "Кіровоградобленерго", ПАТ "ЕК "Херсонобленерго", ПАТ "Миколаївобленерго", ТОВ "Луганське енергетичне об’єднання", АК "Харківобленерго").

До призначення на посаду директора технічного ПАТ "Сумиобленерго" працював заступником директора із забезпечення діяльності на ВП "Північна електроенергетична система" ДП "Національна енергетична компанія "Укренерго".

Із жовтня 2017 року – директор технічний ПАТ "Сумиобленерго".