Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаТОВАРИСТВОПерсонал

Співробітники — це найдорогоцінніший капітал компанії АТ «Сумиобленерго». І керівництво компанії готове на всебічну підтримку своїх співробітників, на допомогу — як у виробничих, так і в особистих труднощах. І на постійне вдосконалення системи заохочень за відмінну працю, на вдосконалення бази для професійного зростання кожного нашого працівника.

Успіхи кожного в нашій компанії — це правильний крок на шляху зростання та успіху компанії в цілому!

На сьогоднішній момент можна з упевненістю заявити, що в команді «Сумиобленерго» немає випадкових людей. Причому це стосується кожного співробітника нашого підприємства - від рядових виконавців до топ-менеджменту. Збережено кращі кадри з тих, що віддали десятиліття свого життя нашому підприємству. Більш того, підприємство зростило нових висококваліфікованих фахівців, знання яких базуються на світовому досвіді і останніх досягненнях в галузі енергетики. Ці люди стали основою побудови сучасного підприємства «Сумиобленерго». На підприємстві існує така система менеджменту, в якій чітко визначені зони відповідальності кожного члена команди. Кожен співробітник, виконуючи свої робочі обов'язки сумлінно вправі розраховувати, що всі його колеги працюють з не меншою віддачею!

Важлива не просто система організації праці, а особистість кожного співробітника. Бо коли у Вас, простого споживача, виникає конкретна вимога до нашого підприємства, то і задовольняти цю вимогу буде не вся система енергетики країни, а конкретний співробітник сервісного центру, який візьме у Вас замовлення, а потім конкретні майстри будуть проводити роботи. Наше підприємство не просто ланка в глобальній системі енергозабезпечення області, а перш за все, кліентооріентованний комплекс по обслуговуванню населення та підприємств.

Товариство передбачає для своїх співробітників соціальну і матеріальну допомогу, яка завжди є адресною. Те, що прийнято називати «соціальним» пакетом, на нашому підприємстві стає особистим пакетом.

Це і путівки для дітей співробітників в літній оздоровчий табір, це і соціальна допомога батькам першокласників, яка без проблем дозволяє зібрати малюка на перший у його житті шкільний дзвінок. Це і медичне страхування і оплачені лікарняні, пільгове відвідування оздоровчих санаторіїв та багато чого іншого.