Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаТОВАРИСТВОПерсоналУчбовий центр
uchbovui center21

Діяльність Учбового центру, який працює в АТ «Сумиобленерго» понад 20 років, проводиться на власній, сучасній матеріально-технічній базі філії Сумського РЕМ та на учбово-тренувальному полігоні. На території знаходиться гуртожиток, який працює щоденно, крім вихідних.

Склад викладачів укомплектовано із керівних працівників Товариства та високопрофесійних спеціалістів.

Основними завданнями Учбового центру є перепідготовка та підвищення кваліфікації працівників Товариства.

Турбота про професійний ріст співробітників - один з ключових принципів роботи з персоналом АТ «Сумиобленерго».

Кожного року на учбово - тренувальному полігоні проводяться змагання серед бригад з обслуговування та експлуатації розподільчих мереж, бригад з обслуговування повітряних ліній електропередач 35-110кВ, оперативно – виїзних служб.

uchbovui center2

На лініях електропередачі 6-10 / 0,4 кВ, високовольтних повітряних ліній та обладнання трансформаторних підстанцій електромонтери відпрацьовуватимуть свої навички і вміння монтажу, ремонту і експлуатації об'єктів електроенергетики різних класів напруги.

У навчальному центрі розташовані три лекційних класу для навчання на 24 особи кожен. Один з них орієнтований на навчання і перевірку знань з питань охорони праці. Він оснащений тренажером для відпрацювання прийомів серцево-легеневої реанімації і надання першої медичної допомоги постраждалим, також укомплектований зразками засобів індивідуального захисту, стендами з електро - та пожежної безпеки.

Два класи навчального центру мають спеціальне обладнання: це стенди з елементами розподільних мереж, вантажозахватними пристосуваннями, приладами обліку електроенергії, апаратурою релейного захисту та автоматики, обладнання підстанцій. Вони призначені для вдосконалення навичок і складання іспитів при роботі з відповідним обладнанням.

uchbovui center23

Учбовий центр згідно отриманої Ліцензії Міністерства освіти і науки України АД №072804, крім основної роботи по підвищенню кваліфікації персоналу Товариства, надає послугу іншим юридичним та фізичним особам за наступними робочими професіями:

  - стропальник;
  - електромонтер з експлуатації розподільних мереж;
  - машиніст автовишки та автогідропідіймача;
  - контролер енергонагляду;
  - електрозварник ручного зварювання.

Найбільший термін навчання складає 380 годин, в тому числі: теоретичне навчання – 120 годин, виробнича практика – 160 годин.

В 2015 році згідно Витягу з рішення Акредитаційної комісії (протокол №117 від 30.06.15 термін дії ліцензії продовжений на п'ять років (до 2020 року).

Заняття починаються по мірі формування групи в кількості не менше 12 осіб.

Вартість навчання встановлюється згідно затвердженого кошторису, який кожен раз розраховується на момент формування групи.


Адреса Учбового центру АТ «Сумиобленерго»:     Сумський район, смт. Степанівка, вул. Центральна, 53,     659-521