Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
  • slide1_.jpg
  • slide2_.jpg
  • slide3_.jpg
  • slide4_.jpg
  • slide5_.jpg
  • slide6_.jpg
  • slide7_.jpg
  • slide8_.jpg
  • slide9_.jpg
  • slide10_.jpg
Станом на сьогодні деякі багатоквартирні житлові будинки, розташовані на території Сумської області, не перебувають на балансі жодної обслуговуючої організації (так звані "безгоспні будинки"), що є порушенням чинного законодавства. Відповідно, у більшості випадків стан внутрішньобудинкових мереж багатоквартирних житлових будинків є аварійним, що може призвести до ураження струмом жителів цих будинків, їх травмування і навіть смертельних випадків.
 
ПАТ "Сумиобленерго" неодноразово повідомляло установи, до повноважень яких відноситься контроль за технічним станом і безпечною експлуатацією електроустановок споживачів (Сумську обласну інспекцію Держенергонагляду та управління Держпраці у Сумській області) щодо необхідності забезпечення можливості їх подальшої експлуатації. На жаль, посилаючись на відсутність доручення на виконання заходів по обстеженню електроустановок безгоспних будинків від органів вищого рівня, дані установи не допомогли вирішити проблемне питання.
 
Усвідомлюючи неминучі соціальні наслідки відключення житлових будинків, у порядку виключення, ПАТ "Сумиобленерго" взяло на себе відповідальність та прийняло рішення не припиняти постачання електричної енергії на такі будинки до закінчення опалювального періоду. При цьому, листи, направлені нами до органів місцевого самоврядування, на території яких знаходяться безгоспне житло, про необхідність термінового вирішення питання його подальшої експлуатації залишились без відповіді і не викликали жодних практичних зрушень по приведенню ситуації у відповідність до вимог нормативних документів.
 
Таким чином, ПАТ "Сумиобленерго" вичерпало свої повноваження щодо забезпечення можливості постачання електричної енергії на ці будинки у відповідності до вимог чинного законодавства і, з метою запобігання виникнення аварійних ситуацій та випадків ураження населення електричним струмом, починаючи з 10.05.17 вимушене розпочати роботу по припиненню постачання електричної енергії на безгоспні багатоповерхові будинки.
 
Перелік будинків, які будуть першочергово знеструмлені:
 
1. Білопільський район, смт. Улянівка, вул. Суворова, 27;
2. Буринський район, м. Буринь, вул. Трудова, 1;
3. Глухівський район, смт. Есмань, вул. Гагаріна, 3;
4. Конотопський район, Конотоп, вул. Садова, 32;
5. Краснопільський район, c. Наумівка, вул. Мічуріна, 5;
6. Кролевецький район, м. Кролевець, площа Свободи, 44;
7. Лебединський район, с. Бішкінь, вул. Молодіжна, 2;
8. Недригайлівський район, смт. Недригайлів, вул. Сумська, 10;
9. Охтирський район, смт. Чупахівка, вул. Заозерна, 13;
10. Путивльський район, м. Путивль, пр-кт І. Путивльського, 37;
11. Роменський район, м. Ромни, 3 пр. Червоної, 55;
12. м. Суми, вул. Замостянська, 5/Ж;
13. Середино-Будський район, с. Чернацьке, вул. Центральна, 35;
14. Ямпільський район, c. Степне, вул. Центральна, 4.


НОВИНИ

ВІДЕОМАТЕРІАЛИ

ФОТОМАТЕРІАЛИ