Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.

Logo

Call-centre

 

values

 

Energy Standart Fund Ltd

Facebook YouTube
  • slide1_.jpg
  • slide3_.jpg
  • slide4_.jpg
  • slide6_.jpg
  • slide7_.jpg

Мобільний темп сучасного життя підвищує вимоги до ведення діяльності підприємств та прийняття виважених управлінських рішень.Таким рішенням стало впровадження системи SAP на ПАТ "Сумиобленерго". З новацією, яка охоплює всі сфери фінансового й управлінського обліків, оперативної діяльності, а також надає потужні аналітичні інструменти, фахівці Товариства  почали працювати з січня 2017 року, до цього пройшовши ретельне навчання та склавши відповідний іспит. Це – масштабний процес, який потребував значних зусиль спеціалістів нашої компанії. І цей процес продовжується! 

2

 

Що дає впровадження системи SAP для ПАТ "Сумиобленерго"?

Автоматизована система управління підприємством SAP ERPдля автоматизації управлінського та бухгалтерського обліку, технічного обслуговування та ремонту обладнання (ТОРО) – це досвід передових компаній України та світу. SAP ERPдопомагає удосконалювати відносини з клієнтами, розширювати спільну діяльність з партнерами і підвищувати ефективність діяльності компаній у всіх сферах бізнесу. А також забезпечує прозорість усіх бізнес-процесів підприємства, дає змогу оптимізувати логістичну мережу і виключити дублювання операцій.

Такі відомі компанії як "Coca-Cola Beverages Ukraine", "Philips Ukraine", "Metro Cash&Carry", "FOZZY GROUP", "Союз-Віктан", "Сармат", "Азовсталь", "AES Київобленерго", "Корпорація Богдан", "АвтоЗАЗ", "МТС Україна", "Меркс Груп" давно обрали для себе програмний комплекс, призначений для управління комерційною, адміністративною і господарською діяльністю підприємства – SAP ERP. Окрім того, що ця система дозволяє прискорити процедури прийняття рішень, вона відкриває перед користувачами можливості з отримання, зберігання, пошуку та аналізу інформації про усі процеси на підприємстві. Зокрема, за допомогою SAP стає можливим спростити ведення бухгалтерського обліку на підприємствах, установах та організаціях будь-якої сфери діяльності. Також можливо отримувати різноманітні звіти по обладнанню, основних засобах, роботах та послугах, фінансово-економічних показниках підприємства.Головне призначення SAP ERP – в інтеграції усіх відділів і функцій компанії в єдину комп'ютерну систему, яка зможе обслуговувати всі специфічні потреби окремих підрозділів.

Вадим Цуканов, директор з інформаційних технологій: "ПАТ "Сумиобленерго" слідкує за інноваціями, і ми регулярно удосконалюємо свою зовнішню та внутрішню діяльність. Така ІТ-стратегія є не примхою, а необхідністю. Адже в сучасному світі потоки інформації збільшуються з кожним днем, а сучасні системи (такі, як SAP ERP) допомагають структурувати дані та надають необхідні інструменти для операцій з ними.

Впровадження SAP це не інформаційно-технологічний проект, а бізнес-стратегія Товариства. Вибір системи управління підприємством не є випадковим. Компанія SAP є провідним виробником стандартного прикладного програмного забезпечення, призначеного для промислових підприємств. Системи ERP дозволяє ПАТ "Сумиобленерго" функціонувати як єдиний організм – завдяки інтеграції всіх функцій, таких, як фінанси і бухгалтерія, персонал і адміністрація.

Впровадження системи SAP ERP на ПАТ "Сумиобленерго" було розпочато ще у 2014 році з підготовки та внесення бази даних енергетичних об’єктів підприємства працівниками філій та служб в модуль ТОРО (технічне обслуговування та ремонт обладнання). Ведення даних про технічні об'єкти і устаткування дозволяє вести плани-графіки ремонтів, реєструвати стан обладнання, вести облік дефектів обладнання, відключень, формування і обробку заявок, отримувати розгорнуту звітність за схемами електричних мереж у різних ракурсах.

Впровадження таких всеосяжних систем, як SAP, може пройти успішно, якщо всі учасники проекту мотивовані в своїй роботі. Всі керівники повинні брати участь в ухваленні рішень, а їх думки – враховуватися під час планування, організації, здійснення і управління впровадженням ERP-системи для того, щоб в подальшому забезпечити зацікавленість до системи і залучення в роботу з нею всього персоналу Товариства.

При впровадженні системи була застосована стратегія за принципом "Великого вибуху", саме так говорять про зародження і початок нового розвитку, що має на увазі одночасне встановлення і запуск всіх базових модулів SAP.

У планах щодо подальшого розвитку системи SAP ERP на ПАТ "Сумиобленерго" входить тиражування існуючого рішення на інші філії, а також впровадження нової функціональності по юридичному білінгу".

Підкреслимо, на відміну від багатьох інших енергокомпаній, систему  SAPна ПАТ "Сумиобенерго" впровадили з мінімальними змінами у штаті – без залучення сторонніх фахівців. НОВИНИ

ВІДЕОМАТЕРІАЛИ

ФОТОМАТЕРІАЛИ