Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.

Logo

Call-centre

 

values

 

Energy Standart Fund Ltd

Facebook YouTube
  • slide1_.jpg
  • slide3_.jpg
  • slide4_.jpg
  • slide6_.jpg
  • slide7_.jpg

Негода, яка пронеслася Сумщиною у вівторок, 13 червня, завдала роботи фахівцям ПАТ ''Сумиобленерго''. Сильні пориви вітру, блискавка, злива та, як результат, падіння гілок і дерев на лінії електропередач стали причиною аварійних знеструмлень.

 

Загалом за добу в різних куточках області в різний час знеструмлення торкнулися 54-х населених пунктів.  Найбільше від негоди постраждали Суми та Сумський район, Білопільщина, Охтирський, Великописарівський і Тростянецький райони.

 

Бригади філій ПАТ ''Сумиобленерго'' оперативно відновлювали електропостачання в оселях жителів регіону. Завдяки злагодженій роботі енергетиків, ранок 14 червня ми зустріли зі світлом!

 

Шановні споживачі електричної енергії в Сумській області!

 

Під час складних погодних умов можливі  обриви проводів і пошкодження іншого електрообладнання. Просимо вас бути обережними й дотримуватися простих правил:

 

-  не наближайтеся ближче ніж на 8 метрів та не торкайтеся обірваних проводів;

 

-  не проникайте до трансформаторних підстанцій та розподільчих пристроїв, а також на їх територію;

 

-  не пошкоджуйте електрообладнання та не проводьте самостійно будь-які відновлювальні роботи в ньому;

 

-  не підходьте до електроустаткування, а тим більше, не торкайтеся його, оскільки визначити, під напругою воно чи ні, ви не можете;

 

-  не залізайте на опори повітряних ліній електропередач та не кидайте дріт або будь-які інші предмети на повітряні лінії;

 

-  не розташовуйте поблизу електрообладнання ігрові майданчики.

 

Також не можна влаштовувати стоянки автотранспорту, зводити будь-які будови, розпалювати багаття, встановлювати зовнішні телевізійні антени, складати дрова, солому тощо біля електрообладнання та під лініями електропередач.

 

Якщо Ви стали свідком пошкодження електрообладнання або побачили обірваний провід одразу ж телефонуйте до кол-центру ПАТ ''Сумиобленерго'': 0 (800) 300 247 або (0542) 659 659. Лінія безкоштовна і працює цілодобово!

 

IMG 8953НОВИНИ

ВІДЕОМАТЕРІАЛИ

ФОТОМАТЕРІАЛИ