Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.

Logo

Call-centre

 

values

 

Energy Standart Fund Ltd

Facebook YouTube
  • slide1_.jpg
  • slide3_.jpg
  • slide4_.jpg
  • slide6_.jpg
  • slide7_.jpg

Два найбільших силових трансформатора в Сумській області знаходяться саме на цій підстанції, розташованій у Курському мікрорайоні обласного центру. Їх потужність –  40 МВА, а маса обраховується в десятках тонн. Один із трансформаторів замінили на новий у минулому році, на черзі – установка другого. Підстанція 110/6 кВ "Знамя" експлуатується з 1975 року, тож її реконструкція є дійсно актуальною та визначною подією.  Від цієї підстанції заживлені побутові споживачі Курського мікрорайону та великі промислові підприємства (в тому числі – новий завод із виготовлення упаковок для дитячого харчування).

Проект реконструкції ПС 110/6 кВ "Знамя" передбачає реконструкцію в три черги, відповідно до інвестиційної програми ПАТ "Сумиобленерго", затвердженої регулятором НКРЕКП.

Спочатку на ПС замінили силовий трансформатор 1Т. Далі відбулася адаптація та заміна ошиновки 110/6 кВ, заміна контрольних і силових кабелів вторинної комутації силового трансформатора 1Т.

Друга черга, яка відбувається зараз, передбачає заміну силового трансформатора 2Т, адаптацію та заміну ошиновки 110/6 кВ, заміну контрольних і силових кабелів вторинної комутації силового трансформатора 2Т.

Третя черга передбачає заміну комунікаційного обладнання, спорудження нового контуру заземлення підстанції, блискавкозахисту, освітлення території. Роботи проводяться для забезпечення надійного та якісного електропостачання споживачів і безпечної роботи обслуговуючого персоналу підстанції. 

6-1НОВИНИ

ВІДЕОМАТЕРІАЛИ

ФОТОМАТЕРІАЛИ