Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.

Logo

face  youtube        

youtube

Ви тут: ГоловнаПрес-центрНовиниТримаємо руку на пульсі нововведень!

Відповідальність перед споживачем, надійність електропостачання та якість надання послуг – основні меседжі нового закону "Про ринок електричної енергії". Нагадаємо, він набрав чинності в червні й основною метою його є побудова європейської моделі ринку електричної енергії.

У своїй презентації на нараді директорів ПАТ "Сумиобленерго" директор комерційний Михайло Ільницький пояснив основні вимоги нового закону та детально розкрив нові поняття для керівників філій енергокомпанії. Адже для того, щоб успішно пройти шлях реформи, треба планово та наполегливо працювати вже сьогодні. На часі – створення Центрів обслуговування клієнтів у всіх районних підрозділах енергокомпанії.

IMG 0389

 

IMG 0390

На нараді також підвели підсумки роботи філій за перше півріччя 2017 року, обговорили важливість дотримання правил охорони праці й вкотре наголосили на тому, що надійність роботи енергокомпанії, а значить – і надійність електропостачання жителів Сумської області, залежить від добросовісного виконання своїх обов’язків кожним працівником. 

IMG 0402

IMG 0396Головна

Про компанію

Акціонерам

Споживачам

Персонал

Прес-центр