Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.

Logo

Call-centre

 

values

 

Energy Standart Fund Ltd

Facebook YouTube
  • slide1_.jpg
  • slide3_.jpg
  • slide4_.jpg
  • slide6_.jpg
  • slide7_.jpg

У ніч із 4 на 5 вересня буревій, який пронісся по Сумщині, наробив лиха електромережам ПАТ "Сумиобленерго". Падіння гілок і дерев, сильний вітер і гроза стали причиною тимчасових аварійних знеструмлень. Фахівці енергокомпанії, починаючи з пізньої ночі, працюють над відновленням електропостачання. Й наразі майже повністю усунули наслідки негоди.

Тимчасові аварійні знеструмлення сталися в Кролевецькому, Буринському, Конотопському та Охтирському районах. Та найбільше постраждала Роменщина, зокрема – село Рогинці.

На території філії "Роменський РЕМ" були повністю знеструмлені 6 ліній і частково – 2 лінії, напругою 10 кВ. Загалом – більше 20 населених пунктів. До кінця дня фахівці енергокомпанії планують повністю відновити електропостачання жителів.

Шановні споживачі електричної енергії в Сумській області! Дякуємо Вам за порозуміння та нагадуємо, що наближатися до обірваних проводів ближче ніж на 8 метрів заборонено! Як і самостійно проводити будь-які роботи в електроустановках. Якщо ви стали свідком пошкодження електрообладнання – повідомте про це до кол-центру ПАТ "Сумиобленерго" за безкоштовним номером: 0 800 300 247 або 0542 659 659. 

IMG 0874

 

IMG 1264 tn

IMG 1271 tn

 

IMG 0862НОВИНИ

ВІДЕОМАТЕРІАЛИ

ФОТОМАТЕРІАЛИ