Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.

Logo

Call-centre

 

values

 

Energy Standart Fund Ltd

Facebook YouTube
  • slide1_.jpg
  • slide3_.jpg
  • slide4_.jpg
  • slide6_.jpg
  • slide7_.jpg

Фахівці ПАТ "Сумиобленерго" продовжують роботу з виконання капітального ремонту електромереж по всій області.

Наразі працівники філії "Краснопільський РЕМ" проводять капітальний ремонт трьох повітряних ліній електропередач 0,4 кВ у селі Запсілля по вулиці Юнаківській.  У ході виконання робіт встановлюють нові опори, замінюють траверси та провід на новий більшого перерізу. А відгалуження до будинків виконують самоутримним ізольованим проводом замість неізольованого. Це дозволить:

- забезпечити високу надійність постачання і якість електроенергії;

- скоротити експлуатаційні витрати;

- знизити втрати електроенергії;

- запобігти ураженню струмом експлуатаційного персоналу та споживачів.   

Капітальний ремонт у цьому селі планується виконати на ділянці повітряних ліній електропередач, протяжністю 3,5 км. У результаті – електропостачання жителів вулиць цього села буде більш надійним.

Капітальний ремонт ПЛ-04 с. Запсілля Краснопільський район

Також у вересні проходить капітальний ремонт повітряної лінії електропередач 0,4 кВ у смт. Ямпіль по вулицях Травневій і Єгорівській. 

DSCN0432

Із плановими вимкненнями електроенергії, пов’язаними з ремонтними роботами, ви можете ознайомитися на сайті ПАТ "Сумиобленерго" у розділі "Споживачам".  Про причини знеструмлень також можна дізнатися за безкоштовним номером кол-центру: 0 800 300 247 або 0542 659 659.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про виконання капітального ремонту електромереж у Тростянецькому та Шосткинському районах.НОВИНИ

ВІДЕОМАТЕРІАЛИ

ФОТОМАТЕРІАЛИ