Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo  

Call-centre

 

values

  Facebook YouTube
  • slide1_.jpg
  • slide3_.jpg
  • slide4_.jpg
  • slide6_.jpg
  • slide7_.jpg

Борги за електроенергію КП "Конотопське трамвайне управління" за два місяці становлять понад 480 тисяч гривень!

На початку листопада 2017 року в черговий раз постало питання погашення боргів за спожиту електроенергію КП "Конотопське трамвайне управління". Комунальне підприємство так і не дочекалось допомоги від міської ради, оскільки 12 жовтня 2017 року сесія вкотре не відбулася. Більше того, дата найближчої сесії досі невідома, а збільшення заборгованості за електричну енергію зазначеного підприємства неминуче.

ПАТ "Сумиобленерго", йдучи назустріч мешканцям м. Конотоп, вже тривалий час утримується від припинення електропостачання, що унеможливило б користування послугами цього виду транспорту населенням міста. При тому, що чинні нормативно-правові акти та договір про постачання електричної енергії, який укладений із зазначеними підприємством-боржником, дає право енергопостачальній компанії припинити безоплатний відпуск електроенергії.

Несплата рахунків за спожиту електроенергію КП "Конотопське трамвайне управління" наразі досягла двомісячного терміну. Тож, якщо найближчим часом місцева влада не вирішить питання своєчасної оплати за використану трамвайним управлінням електроенергію, енергопостачальна компанія буде змушена вжити всіх можливих заходів для недопущення збільшення відповідної заборгованості, що, в свою чергу, призведе до обмеження чи повного припинення руху трамвайного транспорту в м. Конотоп.НОВИНИ

ВІДЕОМАТЕРІАЛИ

ФОТОМАТЕРІАЛИ