Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїЯк перевірити, чи немає у Вас боргу за електроенергію перед ПАТ «Сумиобленерго»?

ПАТ «Сумиобленерго» попереджає: якщо у Вас залишився борг перед Товариством за спожиту електричну енергію в 2018 році, будь ласка, терміново погасіть його. Оскільки заборгованість тягне за собою знеструмлення оселі!

Нагадаємо, з 1 січня 2019 року ПАТ «Сумиобленерго» стало оператором системи розподілу електроенергії. І того ж місяця жителі Сумщини отримали два рахунки за спожиту електричну енергію.

1) від ПАТ "Сумиобленерго" за спожиту електричну енергію в попередньому місяці (у січні 2019 – за грудень 2018, оскільки в 2018 році постачальником електроенергії була ще ця організація);

2) від нового постачальника із рекомендованим платежем на січень 2019 року.

Дехто оплатив рахунок нового постачальника, але проігнорував рахунок від ПАТ «Сумиобленерго» за спожиту електричну енергію ще в грудні 2018 року або й раніше.

1. Де можна переглянути наявну заборгованість?

1) в онлайн-кабінеті споживача ПАТ «Сумиобленерго»;

2) зателефонувати до кол-центру Товариства 0800 300 247 або 0542 659 659;

3) звернутися до сервісних центрів філій Товариства.

2. Як ми попереджаємо про заборгованість?

Кожному побутовому споживачу, який має заборгованість, надіслали поштою або особисто вручив контролер відповідне повідомлення, де зазначена сума заборгованості та реквізити, за якими необхідно здійснити оплату.

3. Як погасити борг?

У банківських установах, відповідно до реквізитів, зазначених у попередженні про відключення.

4. Що буде, якщо борг не погасити?  

У разі відсутності оплати та після попередження про відключення, таким споживачам буде припинено постачання електроенергії.

P.S. Згідно з вимогами розділу 7 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених Постановою національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 312 від 14.03.2018 року, в разі проведення відключення, споживачу, крім суми заборгованості, необхідно буде й оплатити повторне підключення електроустановки.

Шановні жителі Сумської області, будь ласка, погасіть заборгованість, якщо така є.

Борги не варто накопичувати – то невелике багатство!ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ