Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїСвяткування до Дня енергетика

Урочисте святкування нашого професійного свята – Дня енергетика вже стало доброю традицією і відбулося в палаці культури "Хімік". Серед гостей були міський голова Олександр Лисенко та директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сумської обласної державної адміністрації Сергій Луговий.

Пролунав гімн ПАТ "Сумиобленерго" на слова Олександра Вертіля у виконанні Заслуженого діяча мистецтв України Валерія Козупиці.

Голова Правління ПАТ "Сумиобленерго",Заслужений енергетик України Ігор Дирбавка привітав весь колектив з професійним святом і зазначив: "Незважаючи на складний рік, на реформи в енергетиці, на часті зміни в законодавстві, наше Товариство як оператор системи розподілу виконує Інвестиційні програми, програми планових ремонтів електрообладнання, фінансові показники. Стабільно виплачуємо і неодноразово підвищували заробітну плату. Цей рік ми завершуємо з прибутком. Завдяки нашій спільній роботі та професіоналізму, ми є одним із Товариств, які є гордістю енергетики України!".

По підсумках роботи за 2019 р. переможцями стали філії:

"Сумський міський РЕМ" – І місце,

"Сумський РЕМ" – ІІ місце,

"Лебединський РЕМ" – ІІІ місце.

Кращі працівники ПАТ "Сумиобленерго" були нагороджені грамотами та подяками.

Грамота Сумської обласної державної адміністрації

Начальник групи по роботі з побутовими споживачами відділу формування корисного відпуску Тіщенко Сергій Олександрович

Начальник служби релейного захисту та автоматики Міщенко Єгор Павлович

Інженер І категорії служби розподільних мереж Тріщенко Ігор Володимирович

Подяка Сумської обласної державної адміністрації:

Водій автотранспортних засобів служби транспорту і логістики Шевченко Григорій Степанович

Подяка Сумської обласної ради

Майстер ІІ групи Шосткинської дільниці служби ліній електропередач 35 кВ і вище Євменов Андрій Миколайович

Майстер ІІ групи Чернечанської експлуатаційної бригади філії "Сумський район електричних мереж" Литвиненко Євген Миколайович

Начальник ремонтно-будівельної дільниці відділу експлуатації будівель і споруд Мусієнко Анатолій Федорович

Диспетчер І групи оперативно-диспетчерської групи філії "Шосткинський район електричних мереж" Плахута Микола Андрійович

Грамота міського голови

Директор з забезпечення діяльності Шашков Сергій Валерійович

Інженер І категорії групи по експлуатації АСКОЕ служби засобів обліку електроенергії Луценко Сергій Вікторович

Начальник групи з податкового обліку Рудяк Світлана Миколаївна

Начальник служби телекомунікацій Мамонтов Геннадій Григорович

 Відзнака ПАТ "Сумиобленерго"

Кращий за професією

Диспетчер І групи (старший) оперативно-диспетчерської групи філії "Сумський міський район електричних мереж" Сай Дмитро Олександрович

Інженер ІІ категорії служби діагностики, ізоляції і захисту від перенапруг Гольцев Артем Олександрович

Майстер ІІ групи Чернечанської експлуатаційної бригади філії "Сумський район електричних мереж" Литвиненко Євген Миколайович

Електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв 6 розряду Роменської дільниці служби підстанцій 35 кВ і вище Лазебний Володимир Іванович

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж ІІІ групи Ямпільської експлуатаційної бригади філії "Глухівський район електричних мереж" Кононенко Олександр Олександрович

Економіст І категорії групи по роботі з юридичними споживачами відділу формування корисного відпуску Пташниченко Ольга Володимирівна

Контролер енергонагляду ІІ групи бригади контролерів енергонагляду філії "Шосткинський район електричних мереж" Четверикова Марина Михайлівна

Економіст обчислювально-розрахункової групи Краснопільської дільниці філії "Сумський район електричних мереж" Герман Оксана Олександрівна

Електромонтер з експлуатації електролічильників ІІІ групи бригади по заміні та експлуатації засобів обліку філії "Лебединський район електричних мереж" Захарченко Іван Володимирович

Старший інспектор групи технічного аудиту філії "Шосткинський район електричних мереж" Снітко Сергій Миколайович

Бухгалтер І категорії бухгалтерії філії "Конотопський район електричних мереж" Новобранець Ольга Олексіївна

Інженер І категорії групи по роботі з інвестиційними програмами Рудік Юлія Юріївна

Юрисконсульт відділу правового забезпечення Суяров Валерій Володимирович

Інспектор служби економічної безпеки Степаненко Юрій Іванович

Інженер ІІ категорії Сумської групи № 2 служби телекомунікацій Ясенок Микола Олександрович

Водій автотранспортних засобів служби транспорту і логістики Дерев’янко Віталій Іванович

Водій автотранспортних засобів служби транспорту і логістики Гришковець Геннадій Іванович

Столяр 5 розряду ремонтно-будівельної дільниці відділу експлуатації будівель і споруд Співак Андрій Іванович

Електрозварник ручного зварювання 5 розряду ремонтно-будівельної дільниці відділу експлуатації будівель і споруд Ігнатенко Олег Миколайович

Прибиральник службових приміщень адміністративно-господарчого відділу Люта Ганна Віталіївна

Подяка Голови Правління

Оператор інформаційно-комунікаційних мереж Кол-центру Борбат Тетяна Анатоліївна

Начальник відділу управління справами Ковальова Антоніна Петрівна

Провідний інженер оперативно-диспетчерської служби Козаченко Віталій Миколайович

Начальник технічної інспекції служби надійності та протиаварійної роботи Луценко Тетяна Іванівна

Диспетчер І групи (старший) оперативно-диспетчерської групи філії "Лебединський район електричних мереж" Науменко Сергій Миколайович

Інженер ІІ категорії служби метрології Бевзенко Юрій Никифорович

Майстер І групи бригади централізованого ремонту РП-ТП філії "Сумський міський район електричних мереж" Бондаренко Микола Олександрович

Технік ІІ категорії служби підстанцій 35 кВ і вище Бровкіна Тетяна Анатоліївна

Інженер ІІ категорії Конотопської групи служби релейного захисту та автоматики Безпалий Юрій Олексійович

Електромонтер оперативно-виїзної бригади V групи оперативно-диспетчерської групи філії "Конотопський район електричних мереж" Дмитренко Олексій Миколайович

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж ІІІ групи Кролевецької експлуатаційної бригади філії "Кролевецький район електричних мереж" Больба Ігор Юрійович

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж V групи Недригайлівської експлуатаційної бригади Недригайлівської дільниці філії "Роменський район електричних мереж" Гребньов Юрій Валентинович

Заступник директора філії з розподілу електричної енергії філії "Сумський міський район електричних мереж" Козир Андрій Васильович

Інженер І категорії відділу по роботі з ліцензіатами Крамар Тетяна Володимирівна

Провідний інженер по ТВЕ філії "Сумський міський район електричних мереж" Козацький Владислав Олександрович

Майстер І групи бригади по заміні та експлуатації засобів обліку філії "Сумський район електричних мереж" Макаренко Сергій Анатолійович

Інженер групи з договірної роботи філії "Сумський міський район електричних мереж" Якименко Олена Олександрівна

Начальник служби єдиного замовника Терещенко Сергій Миколайович

Бухгалтер І категорії бухгалтерії філії "Шосткинський район електричних мереж" Куніцька Валентина Степанівна

Начальник служби програмного супроводу Зімак Віталій Олегович

Інженер-програміст ІІ категорії сектору супроводу програмного забезпечення служби програмного супроводу Хоруженко Дмитро Юрійович

Інженер відділу кадрів Кротова Олена Василівна

Охоронник підрозділу охорони Пономаренко Віктор Васильович

Охоронник підрозділу охорони Ягупа Ігор Костянтинович

Інженер сектору з охорони праці служби охорони праці (включаючи медпункт) Сагун Олена Леонідівна

Інженер ІІ категорії відділу матеріально-технічного забезпечення Смолінський Олександр Віталійович

Інженер відділу матеріально-технічного забезпечення Дунь Інна Дмитрівна

Бухгалтер служби транспорту і логістики Дробоног Олена Миколаївна

Механік І групи транспортної групи філії "Сумський міський район електричних мереж" Чалий Володимир Миколайович

Водій автотранспортних засобів служби транспорту і логістики Сороколіт Олексій Іванович

Старший майстер І групи ремонтно-будівельної дільниці відділу експлуатації будівель і споруд Долгушев Віталій Геннадійович

Буфетник 5 розряду їдальні Линник Олена Миколаївна

Концертна програма за участю художніх колективів стала справжнім подарунком. Голова Правління Товариства Ігор Дирбавка привітав усіх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим, подарував творчому колективу квіти та подякував за святковий настрій!

IMG 4588

IMG 4604

IMG 4614

IMG 4628

IMG 4672

IMG 4704

IMG 4730

IMG 5124

IMG 5170

IMG 5183



ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ