Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїФахівці ПАТ ''Сумиобленерго'' відновили розподіл електроенергії у 194 населених пунктах

Усі сили ПАТ ''Сумиобленерго'' направлені на відновлення роботи електромереж. У ліквідації наслідків негоди, яка накрила Сумщину 30 січня, задіяні 95 аварійно-відновлювальних бригад, це 310 робітників, і 112 одиниць техніки.

Станом на 14:00 годину 31 січня в Сумські області через негоду залишаються тимчасово знеструмлені 246 населених пунктів. Нагадаємо, зранку їх було 440 і ще 10 – були частково без електроенергії. Найбільше знеструмлених населених пунктів у Сумському (54), Охтирському (34) та Лебединському (27) районах. Пошкоджені 3 повітряні лінії 110 кВ, 10 ПЛ 35 кВ, 90 ПЛ 6-10 кВ і ще 12 ПЛ 6-10 кВ частково. Знеструмлені 1 підстанція 110 кВ та 7 підстанцій 35 кВ.

Роботу енергетикам ускладнюють замети снігу, який почав танути. До деяких місць аварій важко дістатися техніці, тому працівникам енергокомпанії доводиться пішки знаходити місця пошкодження електрообладнання. До кінця доби плануємо повністю відновити сталу роботу мереж Сумської області.

Просимо з розумінням поставитися до ситуації і вкотре нагадуємо: якщо ви стали свідком пошкодження електрообладнання або ж побачили обірваний провід – одразу ж телефонуйте до кол-центру ПАТ ''Сумиобленерго'': 0 (800) 300 – 247. Лінія безкоштовна для споживачів і працює цілодобово!

Не наближайтеся до обірваного проводу ближче, ніж на 8 м, адже він може бути під напругою. Попередьте оточуючих про небезпеку, щоб інші люди не потрапили під дію електричного струму.

Бережіть себе та близьких!

 ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ