Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїЕнергетики Сумщини долають наслідки негоди в 40 населених пунктах

У відновленні роботи електромереж, які були пошкоджені через негоду, задіяні 102 робітники ПАТ "Сумиобленерго" та 34 одиниці техніки. До кінця доби планується повне відновлення розподілу електроенергії по Сумській області.

Станом на 06:00 годину 11 лютого на Сумщині через негоду були тимчасово знеструмлені 40 населених пунктів (далі – н.п.). Знеструмлені 17 повітряних ліній 10 кВ. Постраждали Конотопський (19 н.п.), Роменський (8 н.п.), Охтирський (7 н.п.) та Шосткинський (6 н.п.) райони. Причиною аварійних знеструмлень стали пориви вітру, налипання мокрого снігу на лінії електропередач, а також на дерева та гілки, які під вагою опадів падали на ЛЕП, обриваючи їх.

Фахівці розподільної компанії намагаються якомога оперативніше відновити роботу електрообладнання. Просимо з розумінням поставитися до ситуації та вкотре нагадуємо: якщо ви стали свідком пошкодження електрообладнання або ж побачили обірваний провід – одразу ж телефонуйте до кол-центру ПАТ ''Сумиобленерго'': 0 (800) 300 – 247. Лінія безкоштовна для споживачів і працює цілодобово!

Не наближайтеся до обірваного проводу ближче, ніж на 8 м, адже він може бути під напругою. Попередьте оточуючих про небезпеку, щоб інші люди не потрапили під дію електричного струму.

Бережіть себе та близьких!ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ