Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїЕнергетики Сумщини благодійно здають кров і плазму

АТ "Сумиобленерго" вкотре приєднується до донорського руху Сумської області. Благодійна акція "Поділися життєвою енергією – здай кров" проходить в енергокомпанії вже 4-й рік поспіль. Не виключенням став і період карантину.

IMG 5414

Сумський обласний центр служби крові щодня повідомляє, що зараз дуже потрібна кров і плазма. Звісно, в умовах поширення коронавірусу ми маємо обмежити відвідування публічних місць. Та, на жаль, хвороби не йдуть на карантин і сотні людей в області потребують плазми та крові, щоб вижити. Цією акцією ми їм допоможемо, а ще – поповнимо банк крові АТ "Сумиобленерго", який використовується для лікування наших колег.

IMG 5393

Ірина Волохіна, яка працює інженером відділу реалізації сервісних послугАТ "Сумиобленерго", прийшла здавати кров вперше."Не змогла втриматися, коли багатьом людям потрібна кров і плазма. Самопочуття дозволяє, тож я вирішила приєднатися до акції".

Її колега, Марина Ілляшенко, теж вперше стала донором. Говорить, захотіла допомогти комусь і прийде в донорський центр ще раз. До речі, донори рідко зупиняються на одному разі й продовжують здавати кров все життя. Адже це простий крок, який може когось врятувати.

IMG 5404

Олена Геренко, координатор донорського руху СОЦСК: "Зараз українці проходять певний іспит на згуртованість, здатність у будь-яку хвилину прийти на допомогу. І сумчани, мешканці області, в тому числі енергетики, довели, що можуть у кризовий момент максимально мобілізуватися і виконати таку надважливу місію, як донорство. Донорство єднає і об'єднує. Рятуймо разом!". Також Олена підкреслює, що в центрі максимально дотримуються всіх санітарних вимог, є дезінфектори, персонал, як і завжди, у захисному одязі та в масках і рукавичках. Атмосфера закладу й ввічливість персоналу викликає бажання повертатися сюди знову і знову.

Колеги-енергетики, продовжуємо долучатися до доброї справи, адже компоненти крові та плазми не можна замінити жодними медикаментами! Такий крок може допомогти врятувати чиєсь життя! Дякуємо кожному, хто став донором!

IMG 5415ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ