Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїАТ "Сумиобленерго" передало лікарям обласної лікарні шприцевий насос

Прилад встановлять у реанімації Сумської обласної клінічної лікарні.

Володимир Горох, головний лікар комунального закладу Сумської обласної ради "Сумська обласна клінічна лікарня" говорить, що цей пристрій незамінний в умовах стаціонару. За словами Володимира Васильовича, шприцевий насос застосовується для надточного введення мікродоз препаратів, коли неможливо розведення препарату і при тривалому вливанні ліків (у разі епідуральної анестезії, при хіміотерапії та інших процедурах). Він допомагає уникнути багатьох проколів, знизити біль при введені медикаментів, забезпечує кращий терапевтичний ефект.

"Шприцевий насос ми встановимо в реанімаційному відділенні, де він полегшить процес лікування пацієнтів і, найголовніше, допоможе їм уникати болю, – зазначив Володимир Горох. – Дякую АТ "Сумиобленерго" та особисто Голові Правління енергокомпанії Ігорю Дирбавці за те, що відгукнулися на наше звернення та бажаю доброго здоров’я працівникам Товариства й усім українцям!".

Нагадаємо, в квітні АТ "Сумиобленерго" надало допомогу Сумському обласному спеціалізованому диспансеру радіаційного захисту населення, а також передало Штепівському навчально-реабілітаційному центру антисептичні засоби для прибирання, дезінфекції рук і маски для дітей і персоналу.

IMG 5416 - копия

На фото (зліва направо): Сергій Шашков (директор з забезпечення діяльності АТ "Сумиобленерго"), Микола Деркач (директор з персоналу АТ "Сумиобленерго"), Володимир Горох (головний лікар Сумської обласної клінічної лікарні), Сергій Бережний (завідувач анестезіології та реаніматології Сумської обласної клінічної лікарні).ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ