Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїПостанова № 1483 від 29.07.2020 Про погодження припинення дії Програми відповідності та звільнення з посади уповноваженої особи з питань відповідності АТ «Сумиобленерго»

День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора:29.07.2020

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

29.07.2020                    № 1483

Про погодження припинення дії Програми відповідності та звільнення з посади уповноваженої особи з питань відповідності АТ «Сумиобленерго»

Відповідно до статей 47 та 48 Закону України «Про ринок електричної енергії» та з урахуванням листа АТ «Сумиобленерго» від 19 червня 2020 року № 85/8512 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Погодити припинення дії Програми відповідності АТ «Сумиобленерго», погодженої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 07 червня 2019 року № 962.

2. Погодити звільнення з посади уповноваженої особи з питань відповідності АТ «Сумиобленерго» Семенія Олександра Володимировича.

3. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 07 червня 2019 року № 962 «Про погодження Програми відповідності ПАТ «Сумиобленерго» та від 07 червня 2019 року № 967 «Про погодження уповноваженої особи з питань відповідності ПАТ «Сумиобленерго».

4. АТ «Сумиобленерго» протягом п’яти робочих днів з дня набрання чинності цією постановою оприлюднити цю постанову на офіційному вебсайті АТ «Сумиобленерго».

5. Ця постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її оприлюднення на офіційному вебсайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Т.в.о. Голови НКРЕКП                                    О. КривенкоГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ