Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїКому не треба передавати покази лічильника електроенергії?

Шановні споживачі, якщо у вас стоїть лічильник із автоматизованою системою комерційного обліку електроенергії (далі – АСКОЕ), вам не треба передавати покази до АТ "Сумиобленерго" – система зробить це автоматично. Як же дізнатися, чи обладнаний ваш прилад обліку АСКОЕ?

В особистому онлайн-кабінеті споживача "E-Svitlo Sumy" в розділі "Внести покази" є історія переданих вами даних із лічильника. У цій табличці зазначене джерело взятих до розрахунку показів приладу обліку. Якщо у вас стоїть АСКОЕ, то і джерело буде зазначене відповідне.

АСКОЕ

Якщо ж ні – буде зазначене те джерело, яким ви скористалися для передачі показів лічильника електроенергії.

Нагадаємо, передавати дані з приладу обліку електричної енергії треба в два останні та три перші календарні дні щомісяця. АТ "Сумиобленерго" розробило кілька способів, за допомогою яких ви можете передавати покази лічильника.

Для довідки:

Автоматизована система комерційного обліку електричної енергії (АСКОЕ) – це система засобів вимірювальної техніки, а також устаткування збору, обробки, збереження та відображення інформації, засобів зв’язку та синхронізації часу, об’єднаних для забезпечення комерційного обліку електричної енергії. Вона забезпечує автоматичну передачу даних із лічильників до серверу розподільної компанії.

У рамках інвестиційних програм АТ "Сумиобленерго" щороку поступово встановлює в споживачів електроенергії сучасні лічильники з АСКОЕ. Із 541 586 лічильників у Сумській області 32 355 точок обліку в побутових споживачів обладнані АСКОЕ з функцією автоматичної передачі показів до розподільної компанії.ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ