Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїДізнайтеся про відключення електроенергії завчасно

Нагадуємо, що на базі веб-платформи E-Svitlo – особистого кабінету споживача електроенергії – працює така функція, як завчасне інформування побутових і юридичних споживачів про відключення електроенергії. Нині кожному споживачеві на електронну пошту, вказану ним при реєстрації в особистому кабінеті E-Svitlo, надходить інформація про знеструмлення за його адресою у зв’язку з плановими або аварійними ремонтними роботамина об’єктахАТ "Сумиобленерго".

Інформація про планові ремонтні роботи надходить за 10 днів до початку цих робіт. Про аварійні знеструмлення споживачі можуть дізнатися вже за фактом аварійної ситуації. Щойно у фахівців АТ "Сумиобленерго" з’являється інформація про аварійне відключення, упродовж 20 хвилин електронний сервіс розсилає відповідне повідомлення всім споживачам, які опинилися в зоні знеструмлення.

Відтак, споживач може дізнатися про причини вимкнення світла, просто перевіривши свою електронну пошту.

Інформацію про знеструмлення, пов’язані з проведенням АТ "Сумиобленерго"планових або аварійних ремонтних робіт, також можна знайти на сайті Товариства у розділі "Відключення": https://www.soe.com.ua/spozhivacham/vidklyuchennya. Інформація оновлюється щогодини. Її можна переглядати як на комп’ютері, так і на мобільних пристроях (телефоні або планшеті на базі Android або iOS).

Крім того, з’ясувати причину вимкнення світла можна, зателефонувавши до кол-центру АТ "Сумиобленерго" за номерами: 0 (800) 300-247 (цілодобово, безкоштовно) або (0542) 659-659.

Нагадаємо, минулого року  E-SvitloВеб-сервіс поєднав послуги постачальної та розподільчої компаній для побутових і юридичних споживачів: https://sm.e-svitlo.com.ua. Тож якщо ви ще не користуєтеся перевагами особистого кабінету споживача електроенергії E-Svitlo, запрошуємо вас зареєструватися у ньому!ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ