Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїМожливості інформування споживачів про відключення електроенергії розширено

З 1 червня 2021 року органи місцевого самоврядування отримують від АТ "Сумиобленерго" інформацію про перерви в електропостачанні, заплановані на їх території. Такий спосіб інформування мешканців Сумщини про відключення електроенергії (на додаток до вже існуючих можливостей) передбачений на виконання вимог постанови НКРЕКП від 28 квітня 2021 року № 717.

Повідомлення про знеструмлення до органів місцевого самоврядування надходять попередньо узгодженим способом інформування – на офіційну електронну адресу або телефонограмою. У повідомленнях міститься інформація щодо проведення планових та аварійних ремонтних робіт АТ "Сумиобленерго" із зазначенням:

   - населених пунктів і вулиць та/або об'єктів, які будуть відключені;

   -  причин перерви в електропостачанні;

   -  дати і часу початку перерви (з точністю до години) та її тривалості.

Така інформація традиційно розміщується на веб-сайті АТ "Сумиобленерго" https://www.soe.com.ua/spozhivacham/vidklyuchennya, і тепер вона надходить до органів місцевого самоврядування не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку перерви в електропостачанні.

Сподіваємося, що органи місцевого самоврядування використовуватимуть можливість сповістити населення про знеструмлення у зв’язку із плановими та аварійними роботами на об’єктах АТ "Сумиобленерго" та публікуватимуть відповідну інформацію на своїх веб-ресурсах, адже таке інформування вкрай важливе для мешканців міст і сіл.

Нагадуємо, АТ "Сумиобленерго" має декілька способів інформування споживачів електроенергії про заплановані та аварійні перерви в електропостачанні. Крім веб-сайту (де інформація оновлюється щогодини!), споживач може дізнатися про відключення електроенергії в особистому кабінеті E-Svitlo: https://sm.e-svitlo.com.ua (до ваших послуг – мобільний додаток E-Svitlo), або просто перевіривши свою електронну пошту: https://www.soe.com.ua/press-center/list-news/1252-diznay-pro-vidkl-zavchasno.

Також з’ясувати причину знеструмлення можна, зателефонувавши до кол-центру АТ "Сумиобленерго" за номерами: 0 (800) 300-247 (цілодобово, безкоштовно) або (0542) 659-659.ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ