Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїПомилка у показах лічильника: як діяти споживачеві?

У разі виявлення у платіжному документі помилкових показів лічильника електричної енергії, споживач має повідомити про це оператора системи розподілу  АТ "Сумиобленерго" або  електропостачальника і надати фактичні покази лічильника. Відповідні норми визначені у розділі 8 Кодексу комерційного обліку електричної енергії, затвердженого Постановою НКРЕКП 14.03.2018 № 311 (у редакції від 20.03.2020 № 716).

Щоб виправити помилкові покази лічильника електричної енергії, зверніться до кол-центру АТ "Сумиобленерго": 0 (800) 300-247 (безкоштовно), (0542) 659-659. Протягом 5 робочих днів від дня отримання вашого звернення буде проведено перевірку вказаних у рахунку показів лічильника. У разі потреби, впродовж 20 робочих днів буде проведено контрольний огляд лічильника, за підсумками перевірки зроблено коригування обсягу спожитої електричної енергії за відповідний період та виправлено помилкові дані.

Нагадуємо, передавати покази лічильника електричної енергії потрібно в два останні і три перші календарні дні місяця. Для цього ми пропонуємо обрати один із найбільш зручних для вас способів.ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ