Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїХто відповідає за зелені насадження поблизу ліній електропередачі?

Для безпечної експлуатації електромереж та їх збереження Правилами охорони електричних мереж, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.1997 № 209, передбачені охоронні зони вздовж кабельних і повітряних ліній електропередачі. У межах охоронних зон забороняється саджати дерева та інші багаторічні насадження.

Власники зелених насаджень мають утримувати їх в такому стані, щоб гілки були на відстані не менше 2 метрів від крайніх проводів повітряних ліній напругою 0,4 кВ і не менше 10 метрів від проводів повітряних ліній напругою 6-10 кВ.

Дерева, які мешканці населених пунктів висаджують в охоронних зонах електромереж (поблизу ліній електропередачі), під час негоди можуть пошкоджувати електричне обладнання. Це призводить до аварійних знеструмлень споживачів електроенергії і створює загрозу для життя та здоров’я людей. Крім того, розлогі крони й коріння ускладнюють експлуатацію повітряних і кабельних ліній електропередачі.

Згідно з пунктом 5.5 розділу 5 Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 № 105, на виконання статті 28 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", відповідальними за збереження зелених насаджень і належний догляд за ними є їх власники та землекористувачі.

Відтак, наполягаємо на виконанні громадянами, органами місцевого самоврядування, установами та організаціями вимог чинного законодавства України в частині догляду за зеленими насадженнями на своїх територіях, своєчасної обрізки дерев та дотримання меж охоронних зон електромереж.

Зауважимо! На підставі пункту 23 Правил охорони електричних мереж, пункту 11.5.2 Кодексу систем розподілу та пункту 7.5 Правил роздрібного ринку електричної енергії, АТ "Сумиобленерго" має право припинити або обмежити електропостачання споживачів, що порушують зазначені правила.

Сподіваємося на порозуміння.ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ