Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїПланові та аварійні відключення електроенергії: як про них дізнатися за лічені хвилини?

Щоб тимчасові перерви в електропостачанні не були несподіванкою і не завдавали незручностей, ви можете дізнатися про них таким чином.

1) На сайті АТ "Сумиобленерго"  https://www.soe.com.ua/spozhivacham/vidklyuchennya потрібно обрати розділ "Споживачам -> Відключення", або натиснути кнопку "ВІДКЛЮЧЕННЯ" на головній сторінці сайту.

За замовчуванням у цьому розділі відображаються "Планові" відключення (тобто перелік об’єктів, запланованих до знеструмлення у зв’язку з ремонтними роботами та обслуговуванням електромереж, що проводяться АТ "Сумиобленерго").

Інформація про аварійні відключення відображається, відповідно, у вкладці "Аварійні".

Дані про аварійні та планові відключення включають:

  •   - населені пункти і вулиці та/або об’єкти, знеструмлені й заплановані до знеструмлення;
  •   - причину перерви в електропостачанні;
  •   - дату і час перерви (з точністю до години);
  •   - орієнтовну тривалість перерви.

2) В особистому кабінеті E-Svitlo СУМИ: https://sm.e-svitlo.com.ua працює така функція, як завчасне інформування споживача про планові перерви в електропостачанні.

Повідомлення про планову перерву в електропостачанні з попередженням споживачів з’являється в особистому кабінеті не пізніше ніж за 3 календарні дні до початку робіт на об’єктах АТ "Сумиобленерго". Перерва вважається запланованою з попередженням, якщо є підтвердження відповідного повідомлення споживачів про перерву в електропостачанні на сайті АТ "Сумиобленерго" та/або через засоби масової інформації.

Запланована перерва без попередження споживачів – це тимчасове припинення електропостачання споживачам, пов'язане з експлуатаційним обслуговуванням, будівництвом, технічним переоснащенням, реконструкцією, модернізацією електричних мереж, про яке споживачів не було повідомлено за 5 днів, що передували цій перерві в електропостачанні.

Зауважимо! Електропостачання може бути припинене також без попередження споживачів у разі виникнення аварійних ситуацій. Тоді повідомлення про відключення електроенергії з’являється за фактом аварійного знеструмлення.

Щоб оперативно перевіряти інформацію про відключення, пропонуємо вам завантажити мобільний додаток E-Svitlo СУМИ на свій смартфон (на базі Android для зареєстрованих споживачів). Цей мобільний додаток може надсилати повідомлення про планові або аварійні відключення.

3) Кожному споживачеві на електронну пошту, вказану ним при реєстрації в особистому кабінеті E-Svitlo СУМИ, надходить інформація про планові знеструмлення не пізніше ніж за 3 календарні дні до їх початку.

4) Органи місцевого самоврядування отримують від АТ "Сумиобленерго" інформацію про перерви в електропостачанні, заплановані на їх території. Така інформація для сповіщення жителів ОТГ надсилається органам місцевого самоврядування не пізніше ніж за 5 календарних днів до початку перерви в електропостачанні.

Зокрема, мешканці Сум можуть довідатись про планові відключення електроенергії на сайті Сумської міської ради.

5) Інформацію про відключення електроенергії оприлюднюють на своїх сайтах і сторінках у соціальних мережах інтернет-ЗМІ міста Сум та області.

Додамо, що про причину відсутності світла ви можете дізнатися, зателефонувавши до кол-центру АТ "Сумиобленерго" за номерами: 0 (800) 300-247 (цілодобово, безкоштовно) або (0542) 659-659. Для зареєстрованих споживачів, які вказали свій телефон у кол-центрі АТ "Сумиобленерго", діє автоматичне голосове сповіщення на початку дзвінка у разі відключення електричної енергії за їх адресою.

Для чого проводяться планові відключення електроенергії?

Щодня АТ "Сумиобленерго" працює над підтриманням енергетичної інфраструктури Сумської області в робочому стані, її оновленням й модернізацією. Від цього залежить якісне і безперебійне електропостачання до осель мешканців Сумщини.

Товариство виконує капітальні та поточні ремонти електрообладнання й мереж, осучаснює їх, проводить заміну застарілих/несправних електроприладів на нові, здійснює розчистку трас ліній електропередачі тощо.

Виконання таких робіт неможливе без тимчасового знеструмлення електрообладнання та мереж, оскільки енергетики мають працювати лише в безпечних умовах.

У підсумку планові ремонті роботи суттєво скорочують кількість аварійних відключень електроенергії у майбутньому.

Нагадаємо, 18 серпня цього року було затверджено зміни до деяких постанов НКРЕКП, пов’язані, зокрема, із термінами інформування споживачів про планові перерви в електропостачанні: https://www.nerc.gov.ua/web/printable.php?id=63813&lang=UA.ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ