Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїПеревірка метрологічних характеристик лічильників: пам’ятка для побутових споживачів

До вашої уваги інформація про перевірку метрологічних характеристик приладів обліку електроенергії (далі – Перевірка), яка може бути корисною для побутових споживачів.

Якщо споживач сумнівається у правильності роботи свого лічильника або виявив його пошкодження, він повинен звернутися із заявою до філії (або дільниці) АТ "Сумиобленерго" за місцем проживання: https://www.soe.com.ua/about-comp/branches.

Проведення робіт, пов'язаних з Перевіркою, здійснюється за рахунок їх ініціатора. Ця послуга може бути замовлена абонентом в особистому кабінеті на сайті АТ "Сумиобленерго".

За заявоюспоживача працівники АТ "Сумиобленерго" обстежать прилад обліку електроенергії та складуть відповідний акт. За необхідності, фахівці виконають заміну лічильника та направлять знятий прилад на технічне обстеження для перевірки його відповідності вимогам нормативної документації. У разі виникнення підозри щодо втручання в роботу лічильника, перевірка здійснюється до оплати споживачем вартості робіт з її проведення.

Якщо буде встановлено, що некоректна робота лічильника спричинена невідповідністю параметрів якості електроенергії та регламенту експлуатації лічильника вимогам нормативно-технічних документів, вартість Перевірки буде повернута споживачу (у випадку здійснення ним передплати) та виконано перерахунок спожитої електричної енергії.

Для подальших розрахунків зі споживачем буде встановлено повірений і опломбований лічильник електроенергії, з аналогічними або кращими технічними характеристиками, за рахунок АТ "Сумиобленерго".ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ