Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїПам'ятка з електробезпеки

Попри воєнний стан, майже в усіх областях України триває весняна посівна кампанія. Цьогоріч аграріям доводиться працювати у надскладних умовах, і від їхньої роботи, без перебільшення, залежить продовольча безпека не лише України, а й усього світу.

Тому для запобігання нещасним випадкам від ураження електричним струмом та забезпечення надійної роботи електрообладнання, нагадуємо Правила охорони електричних мереж, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.1997 N 209.

 Так, згідно з Правилами, в охоронних зонах повітряних і кабельних ліній, трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв забороняється виконувати будь-які дії, що можуть порушити нормальну роботу електричних мереж, спричинити їх пошкодження або нещасні випадки, зокрема:
 перебувати стороннім особам на території та в приміщеннях трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв, відчиняти люки та двері цих споруд, самовільно підключатися до електромереж;
 влаштовувати звалища;
 складати добрива, корми, торф, солому, дрова, інші матеріали;
 розпалювати вогнища;
 накидати на струмопровідні частини об'єктів електричних мереж і наближати до них сторонні предмети, підніматися на опори ліній електропередач, електрообладнання трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв, демонтувати їх елементи;
 саджати дерева та інші багаторічні насадження.

  Категорично забороняється проводити будь-які роботи в охоронних зонах електричних мереж без письмової згоди та присутності представника АТ "Сумиобленерго", а також:
 проїзд в охоронних зонах повітряних ліній електропередач машин, механізмів загальною висотою з вантажем або без нього від поверхні дороги понад 4,5 м;
 виконання земляних робіт на глибині понад 0,3 м, а на орних землях – на глибині понад 0,45 м, а також розрівнювання ґрунту (в охоронних зонах підземних кабельних ліній електропередач).

  Нагадуємо! Охоронні зони електричних мереж встановлюються:
 уздовж повітряних ліній електропередач – у вигляді земельної ділянки і повітряного простору, обмежених вертикальними площинами, що віддалені по обидві сторони лінії від крайніх проводів на відстань:
      • 2 метрів – для повітряних ліній напругою до 1 кВ;
      • 10 метрів – для повітряних ліній напругою до 20 кВ;
      • 15 метрів – для повітряних ліній напругою 35 кВ;
      • від 20 до 30 метрів – для повітряних ліній напругою 110 кВ та вище;
 за периметром трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв – на відстані 3 м від огорожі або споруди;
 уздовж підземних кабельних ліній електропередач – у вигляді земельної ділянки, обмеженої вертикальними площинами, що віддалені по обидві сторони лінії від крайніх кабелів на відстань 1 м.

Просимо дотримуватися правил поводження в охоронних зонах електромереж! У разі виявлення пошкодженого електропроводу, в жодному разі не наближайтесь до нього та обов'язково повідомте про пошкодження до кол-центру АТ "Сумиобленерго": 0 (800) 300-247, (0542) 659-659.

 ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ