Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.

Logo

Call-centre

 

values

 

Energy Standart Fund Ltd

Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїЗнай наших!

У ПАТ "Сумиобленерго" працює майже три з половиною тисячі чоловік. Кожен фахівець є невід’ємною частиною енергетичної родини Сумщини й кожен виконує свою роботу щодня, щоб нести світло кожному дому. Однією з традицій енергокомпанії є відзначення працівників Товариства за сумлінну працю. З року в рік фахівців ПАТ "Сумиобленерго", які досягли кращих показників у виробничій діяльності, відзначають не лише подякамий грамотами, а й преміями до професійного свята. Публікуємо імена наших колег, які показали найкращі результати роботи в 2017 році.

 

Грамоти Міністерства енергетики та вугільної промисловості України отримали:

Кисіль В.В.  – начальник відділу енергобалансів та нормування ТВЕ        

Савицька Т.В. – заступник начальника відділу по роботі з юридичними споживачами електроенергії

Горкун В.М. старший майстер І групи філії "Сумський МРЕМ"

Баришников О.О. провідний інженер філії "Шосткинський РЕМ"

Рекуха І.П. – майстер І групи філії "Кролевецький РЕМ"

 

Грамоти голови Сумської обласної державної адміністрації отримали:

Малеганов В.О. водій автотранспортних засобів відділу транспорту і логістики

Отрохов О.О. заступник директора технічного з перспективного розвитку

 

Подяку голови Сумської обласної державної адміністрації отримала:

Мала Н.І начальник договірного відділу                                 

 

Подяки голови Сумської обласної ради отримали:

Протас Н.О. – начальник виробничо-технічного відділу                    

Шашков С.В. – начальник відділу експлуатації будівель і споруд    

Христич А.М.начальник-головний диспетчер оперативно-диспетчерської служби

 

 

Грамоти міського голови м. Суми отримали:

Палійчук С.В. – Заступник Голови Правління

Степаненко Ю.І. – інспектор служби економічної безпеки                           

 

Кращими за професією в 2017 році стали:

Шестак Р.Л. електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі 5 розряду філії "Шосткинський РЕМ"

Кондратенко В.В. майстер ІІ групи філії "Сумський міський РЕМ"

Іванченко О.І. електромонтер оперативно-виїзної бригади V групи філії "Сумський міський РЕМ"

Антоненко П.О.  електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв 5 розряду філії "Недригайлівський РЕМ"

Шкабура П.О. – інженер ІІ категорії служби релейного захисту та автоматики

Матюшенко О.Б. – контролер енергонагляду ІІІ групи філії "Роменський РЕМ"        

Підопригора С.О. – інспектор філії "Лебединський РЕМ"

Москаленко О.М. – інженер філії "Глухівський РЕМ"              

Карабут Ю.А. – контролер енергонагляду ІІ групи філії "Кролевецький РЕМ"  

Макаренко С.А. майстер І групи філії "Сумське МРВЕ"       

Коробцова Н.В.  економіст І категорії економічного відділу

Усик І.А. юрисконсульт філії "Білопільський РЕМ"

Ковальов А.М. інженер-програміст І категорії служби технічної підтримки

Савченко С.М. інженер проектно-кошторисного відділу

Ступаченко І.В. – економіст відділу матеріально-технічного забезпечення

Гонтар В.Я. муляр 5 розряду відділу експлуатації будівель і споруд

Чигрин Є.М. водій автотранспортних засобів відділу транспорту і логістики

Деркач В.І. водій автотранспортних засобів відділу транспорту і логістики

Яценко Л.І. – кухар 5 розряду їдальні

Черняков А.М. охоронник підрозділу охорони

 

Подяку Голови Правління ПАТ "Сумиобленерго" отримали:

Губін А.В. диспетчер підприємства (старший) оперативно-диспетчерської служби        

Степанов Р.В. електромонтер оперативно-виїзної бригади V групи служби підстанцій 35 кВ і вище

Юрченков С.І. провідний інженер служби розподільчих мереж     

Новак Ю.О. заступник начальника служби ліній електропередач 35 кВ і вище

Чепурний С.О. заступник начальника виробничо-технічної служби

Науменко С.М. диспетчер І групи (старший) філії "Лебединський РЕМ"        

Винокур Л.І. – інженер І категорії відділу по роботі з побутовими споживачами електроенергії

Однолеток М.Д.  – інженер відділу енергобалансів та нормування ТВЕ

Крамар Т.В. – інженер І категорії  відділу оптової закупівлі та розрахунків за транспортування електроенергії

Солошенко А.В. інженер служби засобів обліку електроенергії

Закаблук В.О. електромонтер з експлуатації електролічильників ІІІ групи філії "Сумське МРВЕ"

Кириченко Н.М. бухгалтер ІІ категорії філії "Тростянецький РЕМ"        

Мірошниченко Ю.В.інженер служби телекомунікацій                   

Пархоменко О.М. фахівець з інформаційних технологій служби програмного супроводу

Антипенко І.Г. архівіст управління справами/канцелярії       

Горбуль В.М. оператор кол-центру

Кротова О.В. інженер відділу кадрів

Васільєва В.М. начальник тендерного відділу

Федоряка О.В. начальник відділу матеріально-технічного забезпечення

Ткаченко Ю.Ю.  начальник групи відділу експлуатації будівель і споруд

Борзенкова Г.О. інженер відділу експлуатації будівель і споруд

Дудка А.В. заступник начальника відділу транспорту і логістики

Ющенко Р.П. розподілювач робіт 5 розряду відділу транспорту і логістики

Кулішенко С.П.  прибиральник службових приміщень адміністративно-господарчого відділу

Таран В.І. фахівець з неруйнівного контролю служби охорони праці (включаючи медпункт)

Черняков І.І. фахівець з фінансово-економічної безпеки служби економічної безпеки

Левченко В.М. охоронник підрозділу охорони

 

Філії, які зайняли перші місця за підсумками роботи в 2017 році:

І місце – філія "Лебединський РЕМ"

ІІ місце – філія "Сумське МРВЕ"

ІІІ місце – філія "Глухівський РЕМ"

Вітаємо колег і бажаємо всім успіхів у Новому році!



ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ