Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo  

Call-centre

 

values

  Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїВклад ПАТ "Сумиобленерго" у розвиток дітей

ПАТ "Сумиобленерго" здійснило передплату періодичних видань для дітей, які знаходяться у Конотопській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті.

Це єдиний в області реабілітаційний заклад, де проходять навчання та лікуються дітки з усієї Сумщини (всього – 237 дітей).

Наприкінці 2017 року керівництво закладу звернулося до Голови Правління ПАТ "Сумиобленерго" Ігоря Дирбавки  з проханням допомогти фінансово у підписці книжок для маленьких пацієнтів. І енергокомпанія простягнула дітям руку допомоги.

Ми уклали договір  з "Укрпоштою" й здійснили передплату всього списку періодики для Конотопської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату на 2018 рік. Це сприятиме освіченості малечі та прищеплюватиме їм любов до читання.

Колектив закладу надіслав нам лист вдячності за підтримку:

"Прийміть найщиріші слова подяки від адміністрації і вихованців Комунального закладу Сумської обласної ради Конотопської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату для дітей з малими та затухаючими формами  туберкульозу за  надану Вами допомогу для придбання періодичних видань.

Перебування в нашому закладі – це життєва необхідність для цих дітей і єдиний вихід у цьому житті.

З Вашою допомогою ми  створюємо додаткові умови для розвитку і організації дозвілля наших дітей.

Ваш шляхетний, і,  по-людському,  добрий вчинок, безперечно, є проявом турботи про підростаюче покоління. Щиро вдячні за надану допомогу!

З повагою,

Директор школи-інтернат

О.Й. Аптерман"

ПАТ "Сумиобленерго" бажає малечі здоров’я та щасливого майбутнього!

DSCN6469

DSCN6478

DSCN6479

DSCN6484

DSCN6485

DSCN6489ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ