Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїНавчаємо нові кадри та вдосконалюємо існуючі

Сьогодні, 23 квітня, в Навчальному центрі ПАТ "Сумиобленерго" стартували навчання електромонтерів з експлуатації розподільних мереж. За граніт науки взялися десять бажаючих освоїти цю професію, які в перспективі можуть стати працівниками Товариства.

Заняття в Навчальному центрі енергокомпанії проводяться на власній сучасній матеріально-технічній базі та на тренувальному полігоні, включаючи в себе теоретичні та практичні частини. Особливу увагу викладачі приділяють основам охорони праці, адже в професії енергетика вона надважлива!

Після курсів слухачі складатимуть іспит, який відбудеться 6 липня. По результатах – прийматимуться рішення про прийняття на вакантні місця в ПАТ "Сумиобленерго" кваліфікованих працівників, які успішно пройшли навчання.

Сьогодні також розпочали підвищення кваліфікації працівники ПАТ "Сумиобленерго" – електромонтери з експлуатації розподільних мереж. Протягом тижня вони пройдуть заняття, а по закінченню – на енергетиків теж чекає підсумковий іспит, на якому мають підтвердити свою кваліфікацію.

Нагадаємо, Навчальний центр "Сумиобленерго", згідно з отриманою Ліцензією Міністерства освіти і науки України, крім основної роботи з підвищення кваліфікації персоналу Товариства, надає навчальні послуги за наступними робочими професіями:

- стропальник;

- електромонтер з експлуатації розподільних мереж;

- машиніст автовишки та автогідропідіймача;

- контролер енергонагляду;

- електрозварник ручного зварювання.

Телефон для довідок: 659 521ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ