Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїРекордну кількість команд із ПАТ "Сумиобленерго" зібрав ІІІ Чемпіонат з волейболу

У суботу, 21 квітня, відбувся ІІІ Чемпіонат з волейболу серед аматорських команд структурних підрозділів ПАТ "Сумиобленерго". Змагання об’єднали 20 команд – що є рекордом всіх попередніх років.

Правління ПАТ "Сумиобленерго" та обласна профспілкова організація активно розвивають і підтримують спортивні традиції енергокомпанії, адже під час таких зустрічей налагоджуються дружні корпоративні відносини, розкривається командний дух і жага до нових звершень – як спортивних, так і професійних.

Однією з традицій Товариства є Чемпіонат із волейболу, який у цьому році пройшов у рамках загальної Спартакіади енергокомпанії. Він покликаний заохочувати енергетиків до спорту та здорового способу життя. Й вони активно долучаються до цієї ініціативи – з кожним роком Чемпіонат набирає обертів.

Поборотися за перехідний кубок і лаври переможців приїхали енергетики з усіх куточків Сумської області. Ігри, що проходили у двох залах спортивного комплексу Сумського державного університету, почалися рано вранці й продовжувалися до кінця дня, тримаючи в інтризі гравців і вболівальників, адже жодна із команд навіть не думала просто так здаватися.

До офіційного відкриття Чемпіонату енергетики відіграли перше коло зустрічей, у якому визначилися чверть-, пів- і фіналісті. Так до чвертьфіналу ввійшли команди: "Дирекція технічна", "Управління", "Дирекція з питань забезпечення бізнесу", "Лебединський РЕМ", "Ямпільський РЕМ", "Дирекція комерційна", "Білопільський РЕМ", "Тростянецький РЕМ".

За третє місце боролися "Білопільський РЕМ" і "Дирекція з питань забезпечення бізнесу". Друга команда виявилася сильнішою – й виборола бронзу Чемпіонату.

Неймовірно захоплюючою та інтригуючою, як і годиться, була боротьба за "золото" змагань. Два перших тайми команди "Ямпільський РЕМ" і "Дирекція технічна" зіграли на рівних, тому переможця визначив третій додатковий тайм. До останніх секунд гравці тримали в напрузі вболівальників, адже буквально дихали один одному в потилицю, забиваючи порівну гол за голом. Та врешті чемпіони минулого року, ямпільчани, поступилися спритністю "технарям" – і володарем перехідного кубку ІІІ Чемпіонату з волейболу серед аматорських команд структурних підрозділів ПАТ "Сумиобленерго" стала команда "Дирекції технічної"! Вітаємо переможців!

Під час урочистого закриття змагань свої нагороди отримали й зірки змагань:

В’ячеслав Ліховід ("Ямпільський РЕМ") – кращий ліберо;

IMG 4715

Вюсал Алієв ("Дирекція з питань забезпечення бізнесу") – кращий нападник;

IMG 4717

Олександр Холоша ("Дирекція технічна") – кращий гравець.

IMG 4720

Підкреслимо, що за результатами Чемпіонату відзначили всіх учасників, адже в таких продуктивних і наповнених позитивною енергією зустрічах не може бути переможених.

IMG 3888

IMG 4046

IMG 4110

IMG 9829

IMG 4135

IMG 4122

IMG 4292

IMG 4166

IMG 4317

IMG 4383

IMG 4436

IMG 4578

IMG 9807

IMG 9868

IMG 9872

OBBLENERgo 21 из 35

IMG 9957

OBBLENERgo 20 из 35

IMG 4615

IMG 4747

IMG 4753ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ