Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїЗастосування "електромагнітних пушок" призводить до кримінальної відповідальності та шкодить здоров’ю людини!

Останнім часом працівники ПАТ "Сумиобленерго" спостерігають зростання кількості випадків застосування споживачами засобів електромагнітного впливу на роботу розрахункових засобів обліку – так званих "електромагнітних пушок".

Використання цих засобів призводить до блокування роботи лічильників і, окрім наявності високотехнологічних пристосувань, практично не відрізняється від більш простих видів крадіжок, тобто, є злочином.

Такі дії споживачів є порушенням господарських зобов’язань (статтею 188 Кримінального кодексу України вони тлумачаться як карний злочин). Відповідно, окрім штрафних санкцій за них може бути застосована кримінальна відповідальність, а це – виправні роботи або обмеження чи позбавлення волі на строк до трьох років.

Підкреслимо, що крім матеріальної шкоди, застосування джерел електромагнітного випромінювання високої частоти без спеціальних запобіжних засобів є надзвичайно шкідливим для здоров’я тих, хто їх використовує і оточуючих їх людей. При цьому, у виявлених випадках "пушки" встановлювались, як правило, поруч із робочими місцями або навіть у житлових приміщеннях.

На початку 2018 року ПАТ "Сумиобленерго" придбало необхідне обладнання й зараз здійснюється постійний моніторинг наявності електромагнітного випромінювання в певних діапазонах частот як у місті Суми, так і по всій області. Робота, проведена нашими фахівцями протягом кількох місяців, довела ефективність цього обладнання й уже дала можливість виявити 12 випадків застосування "пушок". Щодо споживачів, відносно яких виникла підозра в їх застосуванні, проводяться заходи для унеможливлення подальших крадіжок.

Найближчим часом планується закупівля додаткової кількості спеціалізованого обладнання для всіх районних підрозділів Товариства й робота ПАТ "Сумиобленерго" в цьому напрямку стане ще більш інтенсивною.

До речі, любителям безкоштовної електроенергії треба усвідомлювати, що обсяг коштів, які в таких випадках нараховується крадіям, згідно з Методикою визначення обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачами правил користування електричною енергією (затвердженою постановою Національної комісії з регулювання електроенергетики України № 562 від 04.05.06) є досить істотним.

Тож, шановні споживачі електричної енергії, будь ласка, будьте сумлінними та свідомими громадянами своєї країни – вчасно сплачуйте за реально використану електроенергію, адже це запорука чистої совісті, спокійного майбутнього та безперебійного електропостачання.ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ