Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїПАТ "Сумиобленерго" призначає ЕІС-коди лічильникам усіх споживачів електроенергії

Починаючи з жовтня 2018 року в рахунках за спожиту електричну енергію Ви побачите нове значення – ЕІС-код.

ЕІС-код (Energy Identification Code) – це код енергетичної ідентифікації суб’єкта ринку електричної енергії та/або точки комерційного обліку. Присвоєння ЕІС-коду здійснюється безоплатно та є необхідною умовою постачання електроенергії побутовим і юридичним споживачам, відповідно до вимог Правил роздрібного ринку електричної енергії та Кодексу комерційного обліку електричної енергії. ЕІС-код – фіксована за довжиною послідовність алфавітно-цифрових символів (16 позицій). Нумерація є випадковою.

Впровадження ЕІС-кодів дозволить ефективніше налагодити електронний обмін даними між суб’єктами ринку електричної енергії та спростити процедуру зміни споживачем постачальника електроенергії. Усім точкам комерційного обліку в Україні ЕІС-коди присвоюються автоматично. Цей код потрібен для ідентифікації точки обліку споживача в базах даних. Він є унікальним і не буде змінюватись, незалежно від постачальника електричної енергії як на території України, так і за її межами.

Присвоєння EIC-коду не порушує права осіб, які через релігійні переконання відмовляються від нього. Оскільки він присвоюється безпосередньо точці комерційного обліку, а не споживачеві.

Особовий рахунок, у зв’язку з присвоєнням ЕІС-коду, не змінюється та використовується споживачами й надалі (при передачі показів лічильника чи інших операціях).ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ