Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїЕнергетики Сумщини встановлюють сучасні лічильники електроенергії

Щороку на оновлення обладнання ПАТ "Сумиобленерго" витрачає мільйони гривень. Один із пріоритетних напрямків – вдосконалювати комерційний облік електроенергії. До кінця 2018 року фахівці енергокомпанії планують замінити споживачам загалом 12 516 лічильників на нові. На це, в рамках Інвестиційної програми Товариства, передбачили понад 21 мільйон гривень. Роботи, пов'язані з заміною приладів обліку, проводимо за рахунок енергокомпанії.

Сучасні лічильники мають значні переваги. По-перше, вони забезпечують більш точний облік спожитої електричної енергії та дистанційно передають покази, тому споживачу можна не хвилюватися про це. По-друге, ці прилади обліковують електроенергію по тарифах, диференційованих за періодами часу – це стимулює споживати електроенергію в нічний час (за нижчим тарифом). У результаті споживач заощаджує кошти, а також зменшується навантаження на енергосистему в пікові години споживання. До того ж вони є більш надійними, завдяки чому знижується вартість обслуговування енергокомпанією приладів обліку, мають більший термін експлуатації та захист від різних факторів, що негативно впливають на облік електроенергії.

Заміну лічильників виконуємо в першу чергу там, де:

- зафіксували значні втрати електричної енергії на основі пофідерного аналізу;

- є складнощі зі зняттям і передачею показників приладів обліку;

- встановлені лічильниками старої модифікації та низького класу точності (що мають більшу похибку).

Про встановлення нових лічильників електроенергії ми повідомляємо споживачів через систему "Мій рахунок" і електронну пошту або через оголошення, які розміщуємо за адресою за 10 днів до запланованих робіт.

Щоб убезпечити себе від шахраїв, споживач має право вимагати посвідчення працівника енергокомпанії або звертатись до кол-центру ПАТ "Сумиобленерго" за телефоном 0 800 300 247 (безкоштовно й цілодобово), щоб перевірити інформацію про проведення робіт за своєю адресою.

Енергетики, в свою чергу, зобов’язані надавати документи, видані організацією, де вони працюють, про підтвердження їхніх повноважень (відповідно до підпункту 1 пункту 1.2 розділу X Кодексу комерційного обліку електричної енергії).

IMG 5538

IMG 5552

IMG 5561



ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ