Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїЕфективний діалог: ПАТ "Сумиобленерго" співпрацює з ОСББ Сумщини

До такого висновку дійшли під час круглого столу "Реформування житлово-комунального господарства в частині управління багатоквартирними будинками". На зустрічі обговорили результати та окреслили проблеми реформи сфери ЖГК у Сумській області.

У заході взяли участь керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький, заступник директора Департаменту ЖКГ, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Ольга Медуниця, голова асоціації "ОСББ Сумщина" Роман Гученко, координатор Сумського прес-клубу Алла Федорина й представники ПАТ "Сумиобленерго" – директор комерційний Андрій Чуйко та заступник директора з енергозбуту філії "Сумський міський РЕМ" Андрій Козир.

Під час нарадизазначили, що з 4315 багатоповерхівок у області 566 мають ОСББ. Лідирують Суми – у місті є 241 об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

На круглому столі підкреслили, що співпраця з обслуговуючими та постачальними підприємствами як, наприклад, ПАТ "Сумиобленерго", дуже важлива. Голова асоціації "ОСББ Сумщина" Роман Гученко зазначив, що питання, які виникали у співпраці деяких ОСББ та енергокомпанії, вирішили у продуктивному діалозі.

Та лишилася проблема з багатоповерхівками, які не обслуговуються ні житлово-експлуатаційними організаціями, ні ОСББ. Мережі всередині таких будинків несуть небезпеку їхнім жителям. Нагадаємо, ПАТ "Сумиобленерго" раніше пропонувало кілька кроків до вирішення проблеми з багатоквартирними будинками, які ніхто не обслуговує. Про це читайте в нашому матеріалі. Сьогодні таких помешкань близько 300, раніше ця цифра досягала півтисячі. Крок за кроком проблема вирішується завдяки результативній роботі енергетиків із органами влади й ОСББ. Андрій Чуйко підкреслив, що ПАТ "Сумиобленерго" завжди готове йти назустріч об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків у рамках чинного законодавства.

Чуйко

фото із сайту Сумської облдержадміністрації

 

IMG 5596ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ