Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo  

Call-centre

 

values

  Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїКращі з кращих!

Цей рік став переломним у енергетичній історії Сумщини та України. Кожен працівник ПАТ "Сумиобленерго" долучився до реалізації реформи енергетики – своєю сумлінною працею, відповідальністю та професіоналізмом.

У День енергетика в Сумській обласній філармонії енергетиків Сумщини привітали Голова Правління ПАТ "Сумиобленерго" Ігор Дирбавка, голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко, голова Сумської обласної ради Володимир Токар і міський голова Сум Олександр Лисенко. 

Ігор Дирбавка, Голова Правління ПАТ "Сумиобленерго": "Вітаю весь колектив ПАТ "Сумиобленерго", ветеранів нашого підприємства, шановних гостей із нашим професійним святом – Днем енергетика!

Я щиро вдячний кожному працівнику Товариства за його професіоналізм, відповідальність і відданість нашому підприємству! Бо тільки командною, згуртованою роботою досягнуто те, що ми сьогодні є одним із провідних підприємств у галузі електроенергетики України. 2018 рік ми завершуємо з позитивним фінансовим результатом.

Щороку ПАТ "Сумиобленерго" виконує Інвестиційні програми по реконструкції, модернізації електрообладнання й електричних мереж, систем релейного захисту, автоматики, телемеханіки, збільшує і вводить нові потужності, впроваджує новітні інформаційні технології. На підприємстві стабільно виплачується заробітна плата. 

ПАТ "Сумиобленерго" – не тільки потужне енергетичне підприємство, а й ініціатор масштабних соціальних проектів. Я пишаюся тим, що ми єдине обленерго в Україні – активний учасник донорського руху – здачі крові та плазми. І протягом трьох років беремо участь у благодійній акції "Здай кров – поділися життєвою енергією". 
Протягом восьми років Товариство допомагає нашому підшефному Штепівському навчально-реабілітаційному центру, діткам з особливими потребами. Також ми другий рік поспіль допомагаємо Конотопському інтернату.

У новому 2019 році, відповідно до Закону України "Про ринок електричної енергії" та "Правил роздрібного ринку електричної енергії", ПАТ "Сумиобленерго" стає оператором системи розподілу, згідно з отриманою ліцензією. На ринку електричної енергії з’явився новий постачальник універсальних послуг відповідно до отриманої ліцензії на провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії – ТОВ ''ЕНЕРА-СУМИ''. Ця компанія створена шляхом відокремлення частини нашого персоналу. Директором ТОВ "ЕНЕРА-СУМИ" призначена Ірина Лошак.

Бажаю всім нам плідної праці в Новому 2019 році, міцного здоров’я й професійних успіхів".

Разом з теплими словами кращі працівники Товариства отримали відзнаки.

Грамоти Міністерства енергетики та вугільної промисловості України:

- Христич А.М. начальник-головний диспетчер оперативно-диспетчерської служби

Подяки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України:

- Курченко О.В. начальник сектору служби програмного супроводу 
- Меняк О.В. провідний інженер відділу оптової закупівлі та розрахунків за транспортування електроенергії 
- Мірошниченко К.М. начальник служби підстанцій 35 кВ і вище 
- Носова Г.М. бухгалтер І категорії філії "Буринський РЕМ" 
- Протас Н.О. начальник виробничо-технічного відділу

Почесні грамоти Сумської обласної державної адміністрації:

- Кругляк Б.І. начальник енергоінспекції 
- Маландій О.В. заступник директора технічного з високовольтних мереж 
- Трощенко С.А. директор філії "Сумський РЕМ"

Подяки Сумської обласної державної адміністрації:

- Кучемасов О.Л. водій автотранспортних засобів відділу транспорту і логістики

Подяки Сумської обласної ради:

- Терлецький А.В. головний інженер філії "Сумський РЕМ" 
- Лясковський С.Ю. старший майстер І групи відділу експлуатації будівель і споруд 
- Огій О.О. економіст економічного відділу

Грамоти міського голови м. Суми:

- Манько В.П. головний інженер філії "Сумський міський РЕМ" 
- Іващенко Н.В. бухгалтер І категорії філії "Сумський міський РЕМ" 
- Смірнов С.Л. інженер-програміст служби програмного супроводу

Кращими за професією стали:

- Баранов Д.І. диспетчер підприємства (старший) оперативно-диспетчерської служби 
- Купрієнко Г.В. електромонтер оперативно-виїзної бригади V групи служби підстанцій 35 кВ і вище 
- Чепік Н.І. інженер І категорії служби діагностики, ізоляції і захисту від перенапруг 
- Оксак В.В. майстер І групи філії "Роменський РЕМ" 
- Токар О.В. електромонтер з експлуатації розподільних мереж ІV групи філії "Сумський міський РЕМ" 
- Савицька Т.В. заступник начальника відділу по роботі з юридичними споживачами електроенергії 
- Скляр О.В. інспектор філії "Сумський міський РЕМ" 
- Максимчук О.В. електромонтер з експлуатації електролічильників ІІІ групи філії "Глухівський РЕМ" 
- Кириченко О.В. економіст зі збуту електроенергії ІІ категорії філії "Сумський РЕМ" 
- Гніденко І.А. контролер енергонагляду ІІ групи філії "Лебединський РЕМ" 
- Тітова І.П. начальник сектору централізованої бухгалтерії 
- Кендюшенко А.О. юрисконсульт відділу правового забезпечення 
- Красніков С.І. інженер-програміст служби програмного супроводу 
- Дем’яненко А.В. інженер виробничо-контрольної групи 
- Усіков І.М. інженер ІІ категорії відділу матеріально-технічного забезпечення 
- Руденко М.О. інженер відділу транспорту і логістики 
- Бараннік Р.В. водій автотранспортних засобів відділу транспорту і логістики 
- Гордієнко В.В. столяр 5 розряду відділу експлуатації будівель і споруд

- Суяров Ю.П. столяр 5 розряду адміністративно-господарчого відділу 

- Будник С.В. охоронник підрозділу охорони

Подяки Голови Правління отримали:

- Іванова О.Г. оператор інформаційно-комунікаційних мереж кол-центру 
- Пономаренко С.М. провідний інженер контрольно-ревізійної групи - Вихров С.М. інженер І категорії відділу перспективного розвитку 
- Рибалка О.І. електромонтер з експлуатації розподільних мереж V групи філії "Кролевецький РЕМ" 
- Динник В.І. електромонтер з експлуатації розподільних мереж V групи філії "Конотопський РЕМ" 
- Горяєва О.О. інженер ІІ категорії виробничо-технічної служби 
- Постоєнко Ю.А. інженер ІІ категорії філії "Недригайлівський РЕМ"
- Барабанщиков І.І. електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв 5 розряду філії "Лебединський РЕМ"
- Цибульняк С.О. начальник відділу по роботі з юридичними споживачами електроенергії 
- Якименко О.П. заступник начальника енергоінспекції
- Босенко В.В. начальник сектору служби засобів обліку електроенергії
- Марченко К.О. інженер договірного відділу
- Довбиш О.М. заступник директора філії з енергозбуту філії "Шосткинський РЕМ" 
- Басова Т.В. бухгалтер ІІ категорії централізованої бухгалтерії
- Моісеєнко О.Р. електромонтер диспетчерського устаткування та телеавтоматики 5 розряду служби телекомунікацій
- Красуля О.М. інженер-програміст служби телекомунікацій 
- Кузьменко О.М. економіст ІІ категорії групи мотивації та оплати праці
- Лісніченко О.О. інженер ІІ категорії договірної групи 
- Козолуп Р.В. начальник їдальні
- Циганенко С.В. начальник договірної групи
- Луценко В.М. електрозварник ручного зварювання 5 розрядувідділу експлуатації будівель і споруд
- Кривонос В.В. водій автотранспортних засобів відділу транспорту і логістики 
- Похилько Г.М. водій автотранспортних засобів відділу транспорту і логістики
- Боковня І.О. вантажник відділу матеріально-технічного забезпечення

- Шишов В.В. інженер І категорії служби охорони праці
- Драновський В.А. фахівець з фінансово-економічної безпеки служби економічної безпеки 
- Черняков І.І. заступник начальника підрозділу охорони

За підсумками роботи в 2018 році кращими стали три філії:

І місце філія "Буринський РЕМ"
ІІ місце філія "Сумський міський РЕМ" 
ІІІ місце філія "Лебединський РЕМ".

IMG 2473

IMG 2759

IMG 2899



ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ