Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїПАТ "Сумиобленерго" оновлює трансформаторний парк

ПАТ "Сумиобленерго" виконало реконструкцію підстанції 110/35/10 кВ "КС-Суми" згідно з інвестиційною програмою 2018 року.

IMG 8251

Проект реконструкції передбачав заміну силового трансформатора 1Т на новий, будівництво нового фундаменту під силовий трансформатор, будівництво нового маслозбірника, реконструкцію мережі зовнішнього та внутрішнього освітлення підстанції.

Підстанція 110/35/10 кВ "КС-Суми" запрацювала в 1985 році і призначена для живлення споживачів Сумського району та газоперекачувальної станції Лінійного управління магістральними газопроводами. Силовий трансформатор 1Т пропрацював більше 33 років при заводському терміні експлуатації не більше 30 років. Він мав погіршені ізоляційні характеристики, підвищені втрати, не працездатний пристрій РПН. При подальшій експлуатації це могло призвести до виникнення надзвичайних ситуацій на підстанції.

Мережа зовнішнього освітлення підстанції була на основі прожекторів із лампами розжарення. Це призводило до підвищеного споживання електроенергії на власні потреби підстанції. Комутаційні апарати мережі зовнішнього та внутрішнього освітлення підстанції були фізично і морально застарілими.

Підрядна організація у 2018 році замінила силовий трансформатор 1Т потужністю 40 МВА на новий, заземлювач нейтралі трансформатора ЗОН-1Т, підставні фарфорові ізолятори у приєднанні силового трансформатора на сучасні полімерні аналоги, збудувала новий фундамент під трансформатор, маслоприймач, маслозбірник і проклала нові маслопроводи. Встановлено дві щогли на яких змонтовані світлодіодні прожектори для освітлення підстанції. Також замінили мережу освітлення приміщення ОПУ підстанції. Змонтована автоматика управління освітленням підстанції в залежності від часу доби.

IMG 8268

Виконані заходи з реконструкції підстанції 110/35/10 кВ "КС-Суми" суттєво збільшили якість постачання електричної енергії споживачам, підвищили надійність роботи мережі. Використання нового силового трансформатора та сучасного обладнання мережі освітлення підстанції суттєво знизили технологічні витрати електричної енергії.

Раніше ПАТ "Сумиобленерго" виконало реконструкцію ПС 110/6 кВ "Вузлова", де замінили два застарілі силові трансформатори на нові.

До:

IMG 2437

Після:

IMG 8312ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ