Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїУвага! Інформація для власників самовільно розміщених технічних засобів телекомунікацій

Згідно з вимогами ст. 14 Закону України "Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж" №1834-VIII від 07.02.2017 року та п. 37-40 "Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта енергетики", затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2018 року (далі – Правил),  ПАТ "Сумиобленерго" повідомляє, що під час огляду елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики виявлені факти неправомірного розміщення технічних засобів телекомунікацій (волоконно-оптичних ліній зв’язку (ВОЛЗ).

По цих фактах працівники Товариства склали акти про неправомірне розміщення технічних засобів телекомунікацій.

Для отримання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики власник технічних засобів телекомунікацій подає письмову заяву, згіднозп. п. 3, 4 Правил на адресу філії ПАТ "Сумиобленерго", на території якої розміщені ваші засоби телекомунікації.

Якщо власник технічних засобів телекомунікацій, самовільно розміщених на елементах інфраструктури об’єктів електроенергетики, протягом 30 календарних днів з дня розміщення відповідної інформації на веб-сайті ПАТ "Сумиобленерго" не звернеться до Товариства для узгодження умов розташування технічних засобів телекомунікаційабо не здійснить демонтаж технічних засобів телекомунікацій, Товариство має право самостійно їх демонтувати та вимагати від власника технічних засобів телекомунікацій відшкодування вартості виконаних робіт (п. 38 Правил, затверджених Постановою КМ України від 18.07.2018 року).

У разі наявності у власника технічних засобів телекомунікацій, щодо якого оприлюднена інформація та вимога щодо демонтажу належних йому технічних засобів телекомунікацій, підстав, що підтверджують договірний порядок використання ним елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики, він повинен повідомити про це ПАТ "Сумиобленерго" протягом 30 календарних днів із дня розміщення інформації на веб-сайті ПАТ "Сумиобленерго" (п. 39 Правил).

ПАТ "Сумиобленерго" не несе відповідальності за втрату технічних характеристик технічних засобів телекомунікацій в результаті їх демонтажу (п. 40 Правил).

Шановні жителі Сумської області! Якщо ви бажаєте здійснити підвіс телекомунікаційних мереж на об’єкти електроенергетики ПАТ "Сумиобленерго", будь ласка, зверніться до філії Товариства у вашому районі. Контакти за посиланням. Там вам нададуть вичерпну інформацію про процедуру укладання договору.ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ