Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїЕлектробезпека навесні – надважлива!

У зв’язку з початком весняного періоду і загрозою повені та паводку, фахівці ПАТ "Сумиобленерго" нагадують правила електробезпеки, які можуть зберегти життя та здоров’я:

-  не наближайтеся ближче ніж на 8 метрів та не торкайтеся обірваних проводів;

-  не проникайте до трансформаторних підстанцій і розподільчих пристроїв, а також на їх територію;

-  не пошкоджуйте електрообладнання та не проводьте самостійно будь-які відновлювальні роботи в ньому;

-  не підходьте до електроустаткування, а тим більше, не торкайтеся до нього, оскільки визначити, під напругою воно чи ні, ви не можете;

-  не залізайте на опори повітряних ліній електропередач та не кидайте дріт або будь-які інші предмети на повітряні лінії;

-  не розташовуйте поблизу електрообладнання ігрові майданчики.

Відпочивати та рибалити під повітряними лініями електропередач або біля них дуже небезпечно. Не можна влаштовувати стоянки автотранспорту, зводити будь-які будови, розпалювати багаття, встановлювати зовнішні телевізійні антени, складати дрова, солому та інше біля електрообладнання та під лініями електропередачі. Також ні в якому разі не можна підпалювати сухостій, це може призвести до пожеж і пошкодження електрообладнання. Наслідки таких дій дуже небезпечні!

Якщо Ви стали свідком пошкодження електрообладнання або побачили обірваний провід, одразу ж телефонуйте до кол-центру ПАТ ''Сумиобленерго'': 0 (800) 300 247 або (0542) 659 659. Лінія безкоштовна і працює цілодобово!

Бережіть себе!ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ