Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїЕнергетики Сумщини міряються силами ФОТОРЕПОРТАЖ

Гасять пожежу, рятують потерпілого та ремонтують електрообладнання – так у ПАТ "Сумиобленерго" проходять змагання бригад розподільних мереж. На навчальному полігоні Товариства 19 команд енергетиків змагаються за титул найкращої бригади розподільних мереж області.

Енергетики демонструють свої професійні навики протягом 7 етапів:

1) оцінювання екіпіровки команди;

2) перевірка знань Правил безпечної експлуатації електроустановок і правил пожежної безпеки;

3) звільнення потерпілого від дії електричного струму (зняття з опори – на це дається 3 хвилини, та проведення реанімаційних заходів на манекені – до 2 хвилин часу);

4) заміна відгалуження на ПЛ-0,4 кВ до вводу в житловий будинок;

5) зміна автоматичного вимикача в низьковольтній шафі КТП 10/0,4 кВ;

6) заміна ізолятора на дерев’яній опорі ПЛ-10 кВ;

7) практичне відпрацювання гасіння змодельованого осередку пожежі класу "В".

Змагання серед працівників різних підрозділів ПАТ "Сумиобленерго" проходять кожного року. "Це допомагає тримати професійний тонус, відпрацьовувати навики роботи в електрообладнанні, постійно тренувати свої знання правил електробезпеки та безпечної експлуатації електрообладнання. Та, що найважливіше, регулярно відпрацьовувати порятунок потерпілого, який потрапив під дію струму. Дай бог, щоб ці знання не знадобилися ніколи, але знати, як врятувати життя – необхідно. Адже енергетики працюють в умовах підвищеної небезпеки.

Великий плюс змагань також у тому, що під час них фахівці з усіх районів Сумщини можуть поспілкуватися між собою, обмінятися досвідом, подивитися, як працюють інші бригади. Це допомагає виявити помилки в роботі та вдосконалитися професійно", говорить заступник головного судді змагань, директор з охорони праці ПАТ "Сумиобленерго" Віталій Горбуль.

Змагання бригад розподільних мереж триватимуть три дні. 23 травня ми дізнаємося, фахівці з якого району є найпрофесійнішими цього разу.

IMG 0511

IMG 0517

IMG 0528

IMG 0560

IMG 0562

IMG 0577

IMG 0586

IMG 0588

IMG 0623

IMG 0633

IMG 0642

IMG 0715

IMG 0649

IMG 0683

 ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ