Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїПАТ "Сумиобленерго" привітало дітей з останнім дзвоником

Розподільча компанія традиційно завітала до Штепівського навчально-реабілітаційного центру на останній дзвоник. І, звісно, не з порожніми руками – ПАТ "Сумиобленерго" забезпечило заклад фарбою. Енергетики закупили для підшефного центру 45 бляшок фарби і 10 літрів розчинника для проведення ремонтів.

Вихованці центру підготували для гостей чудовий святковий концерт. У святі були задіяні діти всіх вікових категорій, адже колектив закладу приділяє максимум уваги кожній особливій дитині.

Директор Штепівського навчально-реабілітаційного центру Віктор Харченко зазначив: "Цим дітям треба більше любові, більше тепла і уваги, щоб вони могли адаптуватися в суспільстві. На жаль, не всі вони отримують це вдома. Відправляємо діток на канікули до батьків, і просимо дорослих максимально дати малечі своєї уваги, щоб новий навчальний рік у нас почався з добрих новин і усміхнених дітей. Деяких вихованців ми відправляємо в табори або за кордон.

А у колективу закладу попереду продуктивне літо – готуватимемось до вересня з перших днів канікул, робитимемо ремонти та оновлюватимемо навчальну базу".

Сьогодні в Штепівському навчально-реабілітаційному центрі виховують 104 дитини. 25 із них, в родинах яких сталися складні життєві обставини, поїдуть у табір "Ровесник". Діти з інвалідністю пройдуть реабілітацію в відділенні Сумського обласного реабілітаційного центру. 8 діток вирушать на канікули до Америки, і ще 8 – до Шосткинського дитячого санаторію.

Заступник Голови Правління ПАТ "Сумиобленерго" Наталія Кувшинова відзначила високий рівень підготовки дітей, які до кожного свята показують нову програму – концерт чи виставу: "Щоразу ці дітки вражають своїми талантами. Завдання нас, дорослих, підтримувати їх і направляти, забезпечувати комфортне життя й будувати стежку в майбутнє. А поки – для них настав час відпочинку. Бажаю кожній дитині набратися сил і чудових, добрих емоцій за це літо".

Із 2010 року, як тільки Головою Правління ПАТ "Сумиобленерго" став Ігор Дирбавка, Товариство взяло опіку над Штепівським навчально-реабілітаційним центром. Із того часу кожного року енергетики вітають дітей зі святами – першим дзвоником, Новим роком і Різдвом, Великоднем і останнім дзвоником. Для ПАТ "Сумиобленерго" цей заклад став дружньою компанією.

IMG 0907

IMG 0917

IMG 0923

IMG 0925

IMG 0928

IMG 0939

IMG 0947

IMG 0953

IMG 0982

IMG 0993

IMG 1020

IMG 1021ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ