Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїФахівці ПАТ ''Сумиобленерго'' ліквідовують наслідки негоди

У результаті злив і шквального вітру 1-2 липня відбулися тимчасові аварійні знеструмлення в північній та західній частинах Сумської області. Станом на ранок 2 липня знеструмленими були 73 населені пункти (4 повітряні лінії 35 кВ та 30 повітряних ліній 10 кВ). Найбільше постраждали від негоди Шосткинський, Ямпільський, Середино-Будський, а також частково Конотопський, Кролевецький, Роменський і Глухівський райони. Основна причина знеструмлень – обрив ліній електропередачі через падіння гілок і дерев навіть поза охоронними зонами.

Фахівці ПАТ ''Сумиобленерго'' працюють над тим, щоб ліквідувати наслідки негоди. Станом на 12:00 2 липня енергетики відновили електропостачання 20 населених пунктів у Сумській області. Знеструмленими поки що залишаються 53 населені пункти (2 повітряні лінії 35 кВ та 22 повітряні лінії 10 кВ).

Просимо з розумінням поставитися до ситуації та нагадуємо: якщо ви стали свідком пошкодження електрообладнання або ж побачили обірваний провід – одразу ж телефонуйте до кол-центру ПАТ ''Сумиобленерго'': 0 (800) 300 – 247. Лінія безкоштовна для споживачів і працює цілодобово! Не наближайтеся до обірваного проводу ближче, ніж на 8 м, адже він може бути під напругою. Помітьте місце аварії підручними предметами (гілками, пакетами, камінням), щоб інші люди не потрапили під дію електричного струму.

Бережіть себе та близьких!ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ