Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїТиждень почали зі світлом!

У результаті злив і шквального вітру 9, 10 та 11 серпня відбулися тимчасові аварійні знеструмлення в Сумської області. Завдяки роботі фахівців ПАТ "Сумиобленерго" жителі нашого регіону почали тиждень зі світлом.

Так станом на ранок 9 серпня через негоду знеструмленими були 95 населених пунктів. Найбільше постраждали Білопільський, Недригайлівський і Роменський райони. Основною причиною знеструмлень були обриви ліній електропередачі через падіння гілок і дерев навіть поза охоронними зонами. Енергетики протягом доби ліквідували наслідки негоди.

Протягом вихідних, 10 та 11 серпня, аварійні знеструмлення також мали місце, але і з ними наші працівники впоралися оперативно. Загалом за 2 дні відключення відбувалися в 10 населених пунктах (в Сумському, Буринському, Лебединському, Недригайлівському і Охтирському районах). Станом на ранок 12 серпня в Сумській області всі споживачі з електричною енергією.

Просимо з розумінням ставитися до таких ситуацій та нагадуємо: якщо ви стали свідком пошкодження електрообладнання або ж побачили обірваний провід – одразу ж телефонуйте до кол-центру ПАТ ''Сумиобленерго'': 0 (800) 300 – 247. Лінія безкоштовна для споживачів і працює цілодобово! Не наближайтеся до обірваного проводу ближче, ніж на 8 м, адже він може бути під напругою. Помітьте місце аварії підручними предметами (гілками, пакетами, камінням), щоб інші люди не потрапили під дію електричного струму.

Бережіть себе та близьких!ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ