Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаПРЕС-ЦЕНТРНовини компаніїПАТ "Сумиобленерго" подарувало дітям подарунки та телевізор

Кілька разів на рік представники ПАТ "Сумиобленерго" є гостями Штепівського навчально-реабілітаційного центру. І завжди – не з порожніми руками! До Дня знань і початку навчального року цьогоріч енергетики привітали першокласників персональними подарунками, а також презентували телевізор.

"Дорогі діти, шановні працівники закладу та батьки! Знаєте, я завітав до вас вперше, і дуже приємно здивований атмосферою цього закладу. Одразу видно, що все тут робиться з думкою про дітей! ПАТ "Сумиобленерго", не зважаючи на непростий час, на реформу в сферах освіти і енергетики, продовжує традицію благодійності – ми підтримуємо Штепівський навчально-реабілітаційний центр уже майже 10 років. Адже нести світло для нас – це не лише розподіляти електроенергію, а й сіяти його в душах дітей. Дарувати цим дітям подарунки, бути частиною дружньої родини закладу – це честь для "Сумиобленерго". Дітям і вихователям бажаємо успіхів, терпіння, натхнення і міцного здоров’я!" – зазначив директор з охорони праці Товариства Віталій Горбуль.

У Штепівському навчально-реабілітаційному центрі щороку вдосконалюють матеріально-технічну базу: "Працівники закладу, педагоги, обслуговуючий персонал, натхненно працювали над покращенням матеріально технічної бази все літо – і сьогодні ми отримали 4 нових класні кімнати, 4 нових спальні, це завдяки дбайливим рукам наших педагогів і працівників", – говорить Віктор Харченко, в.о. директора Штепівського навчально-реабілітаційного центру.

Зараз у закладі виховують 108 дітей, 7 із них – першокласники. Підхід до кожної дитини – індивідуальний, адже кожна дитина – особлива. До кожного свята вихованці показують чудові концертні програми та вистави, і завжди – різний сценарій. Діти тут люблять навчатися, адже педагоги вкладають всю душу в цей процес. Тому низький уклін всьому колективу Штепівського навчально-реабілітаційного центру, а вихованцям бажаємо успіхів у навчанні, натхнення та цікавих насичених уроків!

IMG 2906

 IMG 2918

IMG 2928

IMG 2941

IMG 2945

IMG 2952

IMG 2973

IMG 2979

IMG 2983ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ