Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.

Logo

face  youtube        

youtube

Ви тут: ГоловнаПро компаніюІнвестиційна програма

Щорічно розробляється Інвестиційна програма ПАТ «Сумиобленерго», яка погоджується Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та схвалюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Основними критеріями включення проектів в інвестиційну програму 2017 року є:

  • Оновлення зношеного обладнання
  • Підвищення надійності електромережевого комплексу;
  • Визначення обсягів наданої послуги з передачі електроенергії;
  • Впровадження АСКОЕ та телемеханізації ПС

Автоматизація управління технологічними процесами ПАТ "Сумиобленерго" є однією з важливих умов підвищення ефективності роботи електричних мереж,яка дозволить у повному обсязі контролювати кількість та якість електроенергії, що транспортується в мережах, забезпечити надійне енергозабезпечення споживачів та підвищити ефективність оперативного управління мережами за допомогою застосування сучасного інформаційно-вимірювального обладнання, створення надійних каналів передачі даних рівня "Підстанція – філія РЕМ" достатньої пропускної спроможності, сучасного високо надійного комп'ютерного і програмного забезпечення.

У ІТ розвитку ПАТ «Сумиобленерго» знайшли віддзеркалення принципи консолідації ресурсів, сучасної архітектури додатків і їх інтеграції, комунікаційної інфраструктури. Визначені вимоги до робочих місць користувачів (ПК, периферійне устаткування), мультисервісної мережі (корпоративна мережа, зовнішні канали зв'язку), прикладного ПЗ, інфраструктури центрів обробки даних (системи зберігання і резервування, сервери), забезпеченню інформаційної безпеки.

Джерелом фінансування зведеної інвестиційної програми на 2017 рік є власні кошти – амортизація (49%), надходження за реактивну електроенергію (15%), частина коштів від економії технологічних втрат електроенергії (36%).

  • Інвестиційна програма

  • Звіт інвестиційної програмиГоловна

Про компанію

Акціонерам

Споживачам

Персонал

Прес-центр