Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.

Logo

Call-centre

 

values

 

Energy Standart Fund Ltd

Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаСПОЖИВАЧАМПобутові споживачіПравила акції

Правила акції
"Отримуй електронний рахунок – виграй подарунок"


1. Загальні положення

1.1. Правила акції "Отримуй електронний рахунок – виграй подарунок" (далі за текстом – Правила) визначають порядок проведення та умови участі в акції для побутових споживачів ПАТ "Сумиобленерго" (далі за текстом – Акція).

1.2. Акція – це захід рекламного характеру, що має на меті стимулювати побутових споживачів електроенергії в Сумській області переходити на електронні рахунки через online-сервіс "Мій рахунок" (www.billing.soe.com.ua) та передбачає заохочення учасників Акції.

1.3. Кінцевим результатом Акції є Розіграш, що буде проведений ПАТ "Сумиобленерго" протягом трьох робочих днів після закінчення Акції, та на якому будуть визначені переможці Акції шляхом проведення розіграшу призів, за допомогою виймання пронумерованих від 0 до 9 кульок з скриньки, в залежності від кількості призів.

1.4. Беручи участь у Акції, кожна особа засвідчує факт повного ознайомлення з Правилами, а також підтверджує свою згоду з умовами, що викладені у Правилах.

1.5. Ці Правила можуть бути змінені або доповнені ПАТ "Сумиобленерго" в односторонньому порядку без будь-якого спеціального попереднього повідомлення учасників Акції. Усі зміни/доповнення до Правил вносяться шляхом їх публікації на офіційному сайті Товариства www.soe.com.ua в розділі "Новини". Зміни/доповнення набувають чинності з дня їх опублікування.

1.6. Учасникам акції рекомендується перевіряти умови Правил на предмет їх зміни абодоповнення. Продовження участі в Акції після внесення змін або доповнень до Правилозначає прийняття і повну згоду Учасника з такими змінами або доповненнями.


2. Організатор Акції

2.1. Організатором Акції є Публічне акціонерне товариство "Сумиобленерго", що знаходиться за адресою: 40035, Сумська область, м. Суми, вул. Івана Сірка, 7 (ідентифікаційний код юридичної особи – 23293513) (далі – Організатор).

2.2. Для проведення Розіграшу та підбиття підсумків Акції Організатор створює Комісію зі складу співробітників Товариства. Комісія у своїх діях керується чинним законодавством України та Правилами і несе відповідальність за їх дотримання.


3. Місце проведення та період проведення Акції

3.1. Період проведення Акції: до 01.05.2018 року включно (далі за текстом – період Акції). Це період, протягом якого можна стати Учасником Акції, тобто – перейти на електронну квитанцію через online-сервіс "Мій рахунок".

3.2. Акція проводиться в межах Сумської області.


4. Учасники та умови участі в Акції

4.1. У Акції можуть взяти участь громадяни України, які на час проведення Акції досягли 18 років, є дієздатними та які виконали умови Акції (далі за текстом – Учасники). Учасниками акції можуть бути тільки побутові споживачі електричної енергії ПАТ "Сумиобленерго".

4.2. Щоб стати Учасником Акції, необхідно:

а) мати укладений із ПАТ "Сумиобленерго" в установленому порядку договір про користування електричною енергією;

б) зареєструватися в online-сервісі "Мій рахунок" за посиланням www.billing.soe.com.ua;

в) у розділі "Отримувати рахунок тільки на електронну пошту? " обрати "Так", чим засвідчити свій перехід на отримання електронного рахунку на адресу електронної пошти, яка зазначена при реєстрації в online-сервісі "Мій рахунок";

г) не мати заборгованості за спожиту електричну енергію перед ПАТ "Сумиобленерго".

4.3. Не можуть бути Учасниками Акції:

а) особи, які мають непогашену в установленому порядку заборгованість перед Організатором за спожиту електричну енергію;

б) юридичні особи або фізичні особи-підприємці;

в) особи, щодо яких ПАТ "Сумиобленерго" складались Акти про порушення Правил користування електричною енергією для населення та не скасовані в установленому порядку;

г) працівники ПАТ "Сумиобленерго".


5. Фонд Акції

5.1. Фонд Акції формується на розсуд Організатора.

5.2. Фонд Акції складається з таких призів:

   -   подарункового сертифікату на 5000 грн. від однієї з торгових мереж на покупку електротоварів – 1 шт.;
   -   безкоштовної установки багатотарифного лічильника за місцем проживання або реєстрації – 10 шт.;
   -   поповнення коштів на особовому рахунку споживача в ПАТ "Сумиобленерго"на 100 грн. – 50 шт.

5.3. Відповідальність Організатора щодо видачі призу обмежена виключно вищезгаданою кількістю призів.

5.4. Заміна призів Розіграшу будь-яким іншим благом не допускається.

5.5. Оподаткування осіб, які отримали приз проводиться відповідно до чинного
законодавства України.

5.6. Організатор Акції залишає за собою право збільшити призовий фонд Акції, або внести в Акцію додаткові заохочення, не передбачені Правилами. Якщо такі зміни відбудуться, Організатор повідомляє про них в порядку передбаченому пунктом 1.5 Правил.


6. Порядок визначення переможців Акції (проведення Розіграшу) та отримання призів

6.1. Розіграш відбудеться 04 травня 2018 року о 14:00 в приміщенні сервісного центру ПАТ "Сумиобленерго" за адресою: м. Суми, вул. Прокоф’єва, 9.

6.2. Визначення переможців відбудеться шляхом виймання зі скриньки пронумерованих від 0 до 9 кульок. Із витягнутих цифр будуть складені порядкові номери споживачів, які їм призначив онлайн-сервіс «Мій рахунок» для участі в акції.

6.3. Учасник не може передавати свої права, пов’язані з участю в Акції, третім особам.

6.4. Одна особа може виграти тільки один із призів.

6.5. Призи будуть розігруватись у такій послідовності:

   І.   Поповнення коштів на особовому рахунку споживача в ПАТ "Сумиобленерго" на 100 грн. (50 шт.);
   ІІ.  Безкоштовна установка багатотарифного лічильника за місцем проживання або реєстрації (10 шт.);
   ІІІ. Подарунковий сертифікат на 5000 грн. від однієї з торгових мереж на покупку електротоварів (1 шт.).

6.6. За результатами відбору Комісією Організатора буде складено відповідний протокол. У протоколі будуть вказані номера особових рахунків, ПІБ переможців Акції, населений пункт, де проживає переможець.

6.7. Організатор зобов’язується повідомити переможців Розіграшу протягом трьох робочих днів після проведення Розіграшу шляхом телефонного дзвінка або електронним листом на адресу електронної скриньки, яка вказана при реєстрації в online-сервісі "Мій рахунок".

6.8. Переможці, що проживають в м. Суми та Сумському районі зобов’язуються прийти на вручення подарунків, яке відбудеться 8 травня 2018 року в приміщенні Сервісного центру ПАТ "Сумиобленерго" за адресою: м. Суми, вул. Прокоф’єва, 9 о 13:00, інші переможці отримають подарунки безпосередньо за місцем проживання у відповідних районах електричних мереж.


7. Інформація про персональні дані/особисті немайнові права

7.1. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує, надає та висловлює:

–   згоду на обробку своїх персональних даних Організатором Акції, наданих у межах проведення Акції згідно з Правилами, включаючи такі дії, як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі – з використанням інформаційних (автоматизованих) систем з метою реалізації вимог податкового законодавства України, відносин у сфері бухгалтерського обліку, проведення заходів рекламного характеру та маркетингових досліджень. Такі дані будуть зібрані та занесені в базу персональних даних, власником якої є Організатор Акції;

–   згоду на безкоштовне використання Організатором наданої ним у межах участі у Акції інформації з маркетинговою та/чи рекламною метою, зокрема, на використання його імені, прізвища, зображення, інтерв’ю з ним або інших матеріалів про нього, шляхом публікації/розповсюдження/сповіщення в засобах масової інформації, у будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, в мережі Інтернет, а також для надсилання інформації, СМС-повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Організатора, повідомлень тощо, на номер мобільного телефону/адресу/електронну пошту, вказану Учасником для отримання Заохочення Акції, без будь-яких обмежень за територією, часом і способом використання. Відповідне використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором. Учасник має право в будь-який момент відмовитися від отримання СМС-повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Організатора, попередньо повідомивши Організатора про таке рішення;

–   згоду на використання своїх персональних даних Організатором у будь-який спосіб, що не суперечить законодавству України.

7.2. Усі відео- та фотоматеріали, зроблені за участю Учасників Акції, створені під час проведення Акції або у зв’язку із проведенням Акції належать Організатору.

Організатор має право використовувати вказані матеріали на власний розсуд у межах, що передбачені Правилами та відповідають чинному законодавству України.

7.3. Шляхом участі в Акції Учасники свідчать, що їх погодження/дозволи, визначені у Правилах, є безумовними та належними, такими, що надають змогу зробити висновок про їх надання, у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України "Про захист персональних даних".


8. Інші умови Акції

8.1. Організатор Акції не несе відповідальності в разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, інших непідвладних контролю з боку Організатора обставин. У разі виникнення таких обставин, період проведення Акції може бути змінено, про що Організатор повідомлятиме Учасників акції на офіційному сайті Товариства www.soe.com.ua в розділі "Новини". Зміни набуватимуть чинності з моменту їх публікації.

8.2. Організатор залишає за собою право не вступати та не вести письмові переговори з Учасниками.

8.3. Усі результати Акції та відповідні рішення Організатора є остаточними і такими, що непідлягають оскарженню.

8.4. Організатор не несе відповідальності за неможливість Переможців отримати Призи Акціїз будь-яких причин, що від нього не залежать.

8.5. Організатором не розглядаються претензії Учасників щодо компенсації вартості Призу грошима або іншими матеріальними цінностями у випадку їх неотримання з будь-яких можливих причин.

8.6. Якщо Організатору не вдалося зв’язатись із переможцем та/або отримати згоду Учасникана отримання Заохочення протягом 30 календарних днів із моменту проведення розіграшу Акції, такий Учасник втрачає своє право на отримання призу.

8.7. Відповідно до вимог статті 634 Цивільного Кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю в Акції всі Учасники погоджуються з умовами Правил та зобов’язуються їх виконувати.

8.8. Порушення Учасником Правил, дотримання їх у неповному обсязі або відмова Учасникавід виконання Правил автоматично позбавляє його права на отримання Заохочення. Прицьому, такий Учасник не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

8.9. Організатор не несе обов’язку відшкодування будь-яких витрат учасника, в тому числі транспортних, телефонних, які понесені під час участі в Акції.

8.10. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення Правил, будь-яких спірних питань або питань, не врегульованих Правилами, право вирішення такихпитань Організатор залишає за собою.

8.11. Організатор Акції не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції і прав на отримання Призу.

8.12. Інформацію про умови Акції можна отримати на сайті Організатора за адресою: www.soe.com.ua або за телефонами кол-центру: 0542 659 659, 0 800 300 247.