Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаСПОЖИВАЧАМПублічна інформаціяВідкриті обговорення

12.09.2019

На виконання постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 "Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" ПАТ "Сумиобленерго" повідомляє про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) щодо питання встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 01.01.2020, які розраховані відповідно до Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії.

 Зауваження та пропозиції стосовно структури та рівнів тарифів приймаються до 22.09.2019 (включно) письмово на адресу: 40035, м. Суми, вул. І.Сірка, 7 та в електронному вигляді на адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після 22.09.2019,  розглядатися не будуть.

 Засідання комісії з опрацювання наданих пропозицій, які надійшли  у період відкритого обговорення, заплановано на 23.09.2019 - після прийняття та обробки усіх зауважень та пропозицій. Результати засідання будуть оформлені протоколом та оприлюднені на офіційному сайті ПАТ "Сумиобленерго".

  


  Протокол відкритого обговорення проекту перегляду тарифiв на послуги з розподілy електричної енергii ПАТ "Сумиобленерго" на 2020 piк

 

 

 

 

 ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ