Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаСПОЖИВАЧАМТарифиАкціонерне товариство "Сумиобленерго" повідомляє про обговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 01.01.2021 року.

На виконання постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 "Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" АТ "Сумиобленерго" повідомляє про початок проведення відкритого обговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 1-у та 2-у класах напруги з 01.01.2021 року.

Зауваження та пропозиції стосовно структури та рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії просимо надавати до 21.09.2020 (включно) у письмовому вигляді на адресу АТ "Сумиобленерго": 40035, м. Суми, вул. Івана Сірка, 7 та в електронному вигляді на адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. Звертаємо Вашу увагу, що пропозиції та зауваження до проєкту тарифів повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням. Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після 21.09.2020, розглядатися не будуть.

Враховуючи обмеження на зібрання людей, з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 серед населення України та з метою дотримання та виконання вимог закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" та постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" відкрите обговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ "Сумиобленерго" на 2021 рік відбудеться в режимі відеоконференції на Платформі Skype.

Засідання комісії з опрацювання наданих пропозицій, які надійшли у період відкритого обговорення, заплановано на 1100 23 вересня 2020 року за адресою: 40035, м. Суми, вул. Івана Сірка, 7.

Особам, які надали зауваження та пропозиції до проєкту тарифів, за 2 робочі дні до проведення відкритого обговорення Товариством буде направлено листи-запрошення щодо проведення відкритого обговорення в режимі відеоконференції. Інші особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні, можуть подати заявки про участь у такому обговоренні до Товариства не пізніше як за 2 дні до проведення відкритого обговорення проєкту тарифів. Для участі у відкритому обговоренні заявки приймаються в електронному вигляді на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. У повідомленні про бажання приймати участь у відкритому обговоренні необхідно обов’язково вказати електронну адресу та логін Skype, який буде ідентифікатором для відеоконференції.

Результати засідання будуть оформлені протоколом та оприлюднені на офіційному сайті АТ "Сумиобленерго".

   Обґрунтування щодо проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії Акціонерного товариства «Сумиобленерго» з 01.01.2021 року.

   Протокол відкритого обговорення проєкту перегляду тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «Сумиобленерго» на 2021 року.ГОЛОВНА

ТОВАРИСТВО

СПОЖИВАЧАМ

АКЦІОНЕРАМ

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ОНЛАЙН ЗВЕРНЕННЯ

ПРЕС-ЦЕНТР

КОНТАКТИ