Рейтинг CMS Joomla.
Шаблоны joomla 3 скачать бесплатно.
Logo
values
Facebook YouTube
Ви тут: ГоловнаСПОЖИВАЧАМТарифиСередня ціна купівлі електр. енергії Середня ціна купівлі електричної енергії у березні 2020 року

Визначення вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення Правил роздрібного ринку електричної енергії, повинно здійснюватися виходячи з середньої вартості витрат оператора системи на купівлю однієї кіловат-години (кВт·год) електричної енергії на компенсацію незапланованих втрат електричної енергії на балансуючому ринку, її передачі та розподілу протягом календарного місяця (цінового періоду).

Середня ціна купівлі електричної енергії у березні 2020 року, яку ПАТ "Сумиобленерго" закуповувало на балансуючому ринку, склала 1623,83 грн/МВт*год. (без ПДВ). Середня ціна розрахована на підставі щодобових даних від ПрАТ "НЕК "Укренерго".

Тариф на послугу з передачі електричної енергії на березень 2020 року становив 155,40 грн/МВт*год. (без ПДВ).

Тарифи на послуги з розподілу електричної енергії згідно з класом напруги: 1 клас – 123,23грн/МВт*год. (без ПДВ), 2 клас – 944,72 грн/МВт*год. (без ПДВ).

Таким чином, у березні 2020 року повний тариф для визначення вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення Правил роздрібного ринку електричної енергії згідно з класом напруги: 1 клас – 1902,46 грн/МВт*год. (без ПДВ), 2 клас – 2723,95 грн/МВт*год. (без ПДВ).